Reklama

RUPERT GRINT šokoval fanoušky. Filmy o HARRY POTTEROVI už nechce nikdy vidět!

rupertfinal1

barborak

Sdílej 0 / 

Ruperta Grinta si fanoušci po celém světě zamilovali jako Rona Weaslyho v sériích o Harry Potterovi. Samotný herec však nyní přišel s šokujícím tvrzením, že filmy o statečném kouzelníkovi už nechce nikdy vidět! Proč?

Nebojte, Rupert vůči filmům žádnou zášť necítí. Prostě jen nemá rád, když se musí v televizi dívat sám na sebe. „Nemůžu si film užít, protože se musím dívat na sebe. A je to příšerné. Už se na to nikdy nepodívám,“ řekl herec a dodal, že je rád, že si filmy a knihy našly tolik fanoušků. „Jsem nadšený, že moje práce dělá lidi šťastné, ale nesnáším, když si mě fanoušci potají fotí. Můžou klidně přijít a zeptat se,“ přiznává.

ČTĚTE TAKÉ: Vyšla nová hra HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY. To je naprostá bomba!

Rupert se v rozhovoru pro britský časopis rovněž rozpovídal o tom, jak popularitu vnímal jako dítě. Když mu prý bylo 12 let a lidé ho začali na ulici poznávat, hodně si to užíval. V dospělosti mu to ovšem moc zábavné nepřišlo. „Někdy jsem si přál, abych byl neviditelný. Bylo toho moc,“ říká herec a potvrzuje tak to, co říká mnoho slavných lidí. Tedy, že sláva není všechno a někdy je raději lepší být úplně obyčejný člověk bez popularity.

Zdroj: The Sun

8 věcí, které na filmech o Harry Potterovi přijdou divné jenom dospělým

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.