Reklama

Seriál XENA se natáčel před 22 lety. Jak vypadají hlavní představitelky dnes? To budete koukat!

Xenaaa5

barborak

Sdílej 0 / 

Jistě si pamatujete na Xenu. Odvážnou princeznu bojovnici, kterou jsme jako malí s radostí sledovali v televizi. Jak se asi změnila její představitelka, herečka Lucy Lawless, od doby, kdy padla první klapka? A co její seriálová kamarádka Gabriela? To se nechte překvapit.

Xenu nešlo nemilovat. Byla to totiž neporazitelná a sexy žena, která kopí a nože ovládala líp, než kdejaký chlap. Její odvaha byla neuvěřitelná a my u televizních obrazovek pokaždé ani nedutali a sledovali jsme, kterého protivníka tato hrdinka opět přemůže.

Seriál se začal natáčet v roce 1995 a od jeho uvedení tedy uplynulo již mnoho let. Vztahy, které tehdy vznikly na place, však vydržely dodnes. Herečka Lucy Lawless se stále kamarádí se svou kolegyní Reneé Oconnor a jejich přátelství je stejně pevné jako v dobách natáčení. Herečky spolu často chodí na kafe a probírají všemožné životní radosti a strasti.

ČTĚTE TAKÉ: Herečka z filmu MUŽI V ČERNÉM 2 se ukázala nahá. Uhádnete kolik je této kočce let?

Při jednom takovém setkání udělaly dámy velkou radost svým fanouškům, když si společně udělaly selfie, které pak umístily na sociální sítě. Fotka ihned získala mnoho lajků a fandové se jasně shodují: Obě dvě dámy vypadají stále báječně!

Jen se koukněte sami. 🙂

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

 

Zdroj: The Sun

Beyoncé ukázala dvojčata! Jak teď dětičky vypadají?

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.