Reklama

SHAWN MENDES – There’s Nothing Holdin‘ Me Back je jednou z novinek EVROPA 2 MUSIC CHART

Shawn Mendes_13100949_1768097243422363_5229203284396520790_n

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

18letý Kanaďan Shawn Mendes svým druhým albem Illuminate, které vydal na podzim minulého roku, jednoznačně potvrdil své kvality nejen jako zpěvák, ale i jako skladatel. Jeho nedávné singly Mercy a Treat You Better dosáhly předních příček mnoha světových hitparád a zpěvák si za ně na své konto připsal i desítky zlatých a platinových ocenění. Nyní do éteru posílá song There’s Nothing Holdin‘ Me Back.

Jedná se o zbrusu novou skladbu, kterou Shawn složil a natočil teprve nedávno. „Ve chvíli, kdy jsem napsal tuto píseň, jsem věděl, že chci, abych jí veřejnost slyšela před tím, než se vydám na turné. Chtěl jsem fanouškům dát k písním z desky ‘Illuminate‘ ještě něco nového a čerstvého. Nemohu se dočkat, až ji budu hrát na koncertech,“ dodává ke své novince There’s Nothing Holdin‘ Me Back sám autor.

Shawn Mendes zahájil své velké světové turné 27. dubna v Glasgow. Turné bude do konce roku čítat téměř 60 zastávek a tenhle krasavec navštíví kromě Evropy, Ameriky a Kanady například i Austrálii, Brazílii či Japonsko.

Hlasuj pro Shawna Mendese v Evropa 2 Music Chart!

Podpořit můžeš v chart i další 3 novinky nebo kohokoliv z aktuální TOP 20:

MACHINE GUN KELLY feat. HAILEE STEINFELD – At My Best
MILEY CYRUS – Malibu
DJ KHALED feat. JUSTIN BIEBER, QUAVO, CHANCE THE RAPPER & LIL WAYNE – I’m The One

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.