Reklama

SOUNDTRACKY EVROPY 2 v tobě probudí totální filmovou náladu!

emma-watson-belle-656×368

Petra Obrusníková

Sdílej 0 / 

Bob Sinclar feat. Raffaella Carra – Far L’Amore
Christophe le Friant je francouzský hudební producent, DJ a vlastník labelu Yellow Productions. Naplno se začal věnovat hudbě v 17 letech, kdy začal dělat DJ. Jeho skladba Far L’Amore, na které spolupracoval s latinskoamerickou zpěvačkou Raffaella Carra zazněla ve filmu Velká nádhera.

Ariana Grande feat. John Legend – Beauty And The Beast
Ariana Grande je americká zpěvačka a herečka. Svoji hereckou kariéru zahájila v broadwayském muzikálu 13, poté získala roli Cat Valentine v televizním seriálu V jako Victoria. Skladba Beauty And The Beast, na které se podílel i zpěvák John Legenf, se stala soundtrackem ke stejnojmennému filmu Kráska a zvíře.

Ginuwine – Pony
Elgin Baylor Lumpkin, známý spíše jako Ginuwine, je americký zpěvák, skladatel, tanečník a příležitostný herec. Singl Pony byl nahrán jako soundtrack k filmu Bez kalhot XXL.

Celeste Buckingham – Love In Your Soul
Celeste Rizvana Buckingham, známá spíše jako Celeste Buckingham, je slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu a finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar. V současnosti žije v Nashvillu v Tennessee. Její singl Love In Your Soul vznikl k filmu Láska na vlásku.

Marilyn Manson feat. Tyler Bates – Killing Strangers
Brian Hugh Warner je zakladatel a zpěvák skupiny Marilyn Manson & the Spooky Kids, později známé už jen jako Marilyn Manson. Jméno Marilyn Manson používá jako svůj pseudonym. Skladba Killing Strangers, na které se podílel se zpěvákem Tylerem Batesem vznikla k filmu John Wick.

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.