Hlasování bylo ukončeno.

Maturiťák na Evropě 2

8.B-Gymnázium Nad Kavalírkou

1. místo
24012 hlasů

4.E-Gymnázium, Brno, Křenová 36

2. místo
12703 hlasů

2. NP SOŠ a SOU Hněvkovice

3. místo
11680 hlasů

4BC Pedagogická škola Most

4. místo
10016 hlasů

PH4 - Sportovní a podnikatelská střední škola Plzeň

5. místo
8209 hlasů

8.J-Gymnázium Christiana Dopplera

6. místo
8082 hlasů

4.S - Pozemní - Průmyslová střední škola Letohrad

7. místo
7885 hlasů

4.ME + 4.KM - SOŠ a SOU Lanškroun

8. místo
7298 hlasů

4.C -Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov

9. místo
5596 hlasů

4.V - Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh

10. místo
5252 hlasů

4.EFKL - VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

11. místo
4006 hlasů

4.D AZT SZŠ a VOŠ Emanuela Pöttinga Olomouc

12. místo
3818 hlasů

4.B TRIVIS Karlovy Vary

13. místo
3393 hlasů

VIII.A - Arcibiskupské gymnázium

14. místo
3360 hlasů

4.C - Střední škola informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem

15. místo
3238 hlasů

4.A - SOŠ a SOU Hořovice

16. místo
3231 hlasů

PO4 - ESOZ Chomutov

17. místo
3047 hlasů

8.V - Gymnázium Špitálská

18. místo
2763 hlasů

4.B- Střední pedagogická škola FUTURUM

19. místo
2678 hlasů

6.S- Gymnázium Oty Pavla

20. místo
2665 hlasů

4.AGV - Gymnázium a Střední odborná škola Plasy

21. místo
2659 hlasů

CR4 OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň

22. místo
2408 hlasů

4. ročník - Obchodní akademie Tanvald

23. místo
2309 hlasů

4.ZL - Střední zdravotnická škola Turnov

24. místo
2277 hlasů

SOŠ Ledeč nad Sázavou

25. místo
2257 hlasů

Oktáva - Gymnázium Příbram Legionářů 402

26. místo
2198 hlasů

2.C Trivis Praha

27. místo
2126 hlasů

G4 - SOU stravování a služeb Karlovy Vary

28. místo
2089 hlasů

8.A & 8.B - Církevní gymnázium Plzeň

29. místo
2040 hlasů

8.V - Gymnázium Tanvald

30. místo
1910 hlasů

4.C - Hotelová škola Mariánské Lázně

31. místo
1892 hlasů

4.A - Karlínské gymnázium Praha 8

32. místo
1868 hlasů

Oktáva A - Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

33. místo
1865 hlasů

ENE4, SPŠ Třebíč

34. místo
1839 hlasů

4.A - Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

35. místo
1629 hlasů

Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice

36. místo
1622 hlasů

Maturitní ročník- Konzervatoř Plzeň

37. místo
1581 hlasů

8.L - Gymnázium Luďka Pika, Plzeň

38. místo
1548 hlasů

4MEA - COPTH Poděbradská 1, Praha 9

39. místo
1522 hlasů

4.A - Gymnázium Česká

40. místo
1468 hlasů

4.A - SOŠ Civilního Letectví

41. místo
1402 hlasů

4. APZ SŠZaZe Děčín - Libverda

42. místo
1324 hlasů

OA a SOŠ gen. F. Fajtla, Louny

43. místo
1295 hlasů

E4A - Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

44. místo
1234 hlasů

4.B Střední zdravotnická škola Chomutov

45. místo
1227 hlasů

8. A - Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně

46. místo
1220 hlasů

4.PB - Střední pedagogická škola Beroun

47. místo
1168 hlasů

4.G- Gymnázium Staré Město

48. místo
1164 hlasů

4.ZA - Střední odborná škola Ochrany osob a majetku Zlín

49. místo
1136 hlasů

Oktáva B- Masarykovo gymnázium, Plzeň

50. místo
1114 hlasů

4. SC - Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

51. místo
1070 hlasů

4.A - Pedagogická škola Litoměřice

52. místo
1042 hlasů

4.Přírodovědné lyceum- OZS Jihlava

53. místo
1037 hlasů

oktáva A - Masarykovo gymnázium Plzeň

54. místo
1030 hlasů

8.G - Gymnázium Dobruška

55. místo
966 hlasů

VOŠ a SŠT Česká Třebová D4

56. místo
942 hlasů

PSD4 - Střední průmyslová škola dopravní Plzeň

57. místo
896 hlasů

4.EP SPŠ Trutnov

58. místo
866 hlasů

KOS4-Střední škola obchodu,služeb a podnikání a Voś Kněžskodvorská 33/A

59. místo
759 hlasů

8.B8 Slovanské gymnázium Olomouc

60. místo
742 hlasů

4.A- Gymnázium Evolution Sázavská

61. místo
730 hlasů

PX4 Vítkovická střední průmyslová škola

62. místo
662 hlasů

4.I - Střední škola pro SP a OU, Brno

63. místo
653 hlasů

4.C - GYMNÁZIUM ČESKÁ TŘEBOVÁ

64. místo
619 hlasů

4. ZAB - SZŠ a VOŠ zdravotnická Liberec

65. místo
598 hlasů

4.B - Střední rybářská škola Vodňany

66. místo
591 hlasů

4.ZA-Střední zdravotnická škola Turnov

67. místo
584 hlasů

2.NS - Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku

68. místo
583 hlasů

6.A - Gymnázium Tachov

69. místo
560 hlasů

4.B - Masarykova obchodní akademie Jičín

70. místo
519 hlasů

4.PA SPGŠ Beroun

71. místo
504 hlasů

4.A - OZS Jihlava

72. místo
480 hlasů

4.M Střední umělecká škola textilních řemesel

73. místo
480 hlasů

IV.A, Česká zahradnická akademie Mělník, střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

74. místo
474 hlasů

4. - Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové

75. místo
452 hlasů

4.B - Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor

76. místo
421 hlasů

4.AP,ZG,E ... VOŠ a SZeŠ Benešov

77. místo
411 hlasů

ZL 4-SZŠ a VOŠ Zdravotnická Kladno

78. místo
410 hlasů

4. TG SŠPTP Velké Poříčí

79. místo
386 hlasů

Oktáva - Gymnázium Františka Křižíka

80. místo
386 hlasů

Taneční konzervatoř hl.m. Praha

81. místo
384 hlasů

OA a VOŠE Tábor- Ekonomické lyceum 4.L

82. místo
352 hlasů

4. ročník - Gymnázium Lanškroun

83. místo
332 hlasů

4.C. Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí

84. místo
329 hlasů

ZA 4.B SŠPHZ Uherské Hradiště

85. místo
326 hlasů

4.OPČ - SŠO České Budějovice

86. místo
322 hlasů

4.A OA a VOŠE Tábor

87. místo
313 hlasů

O4T - Střední průmyslová škola textilní Liberec

88. místo
301 hlasů

3.ZA STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV

89. místo
293 hlasů

N2.A - SOU a SOŠ Schulhoffova, Praha

90. místo
276 hlasů

4.H - Střední zdravotnická škola Most

91. místo
274 hlasů

8.O - Gymnázium Kadaň

92. místo
271 hlasů

Bezpečnostně právní činnost, SŠT Most-Velebudice

93. místo
243 hlasů

4.A - STŘEDNÍ ŠKOLA HOTELNICTVÍ A SLUŽEB A VOŠ OPAVA

94. místo
234 hlasů

ZA 4.B - SZŠ a VOŠZ Ústí nad Labem

95. místo
233 hlasů

Hotelová škola Mariánské Lázně - 4.A

96. místo
232 hlasů

Soukromá obchodní akademie a soukromá průmyslová škola Žatec

97. místo
230 hlasů

4MP - SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové

98. místo
218 hlasů

ACE4 - Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary

99. místo
213 hlasů

4.A - TRIVIS Střední škola Veřejnoprávní, Prostějov

100. místo
201 hlasů

4.E VOŠ a SZeŠ Benešov

101. místo
195 hlasů

BP4 A/B/C SST Velebudice Most

102. místo
187 hlasů

4.B- Střední škola Šilheřovice

103. místo
183 hlasů

6.AF Gymnázium Matyáše Lercha

104. místo
177 hlasů

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Jablonec nad Nisou

105. místo
163 hlasů

4.soš- SOU a SOŠ Lomnice u Tišnova

106. místo
132 hlasů

4.AB Střední škola obchodní a služeb SČMSD Polička, s.r.o.

107. místo
132 hlasů

80B Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

108. místo
125 hlasů

4.A - Gymnázium Žďár nad Sázavou

109. místo
118 hlasů

4.B - Střední pedagogická škola a střední zdravotnická škola Krnov

110. místo
98 hlasů

4. A SPgŠ Boskovice

111. místo
64 hlasů

NS2, Sou a Soš Třešť

112. místo
49 hlasů

EL4 - SPŠS a OA Kladno

113. místo
42 hlasů

OB4 Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk

114. místo
32 hlasů

4.L - SZŠaVOŠZ Žďár nad Sázavou

115. místo
19 hlasů

V-4.A SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem SJZ, České Budějovice

116. místo
18 hlasů

4.A Chov ryb - Střední rybářská škola Vodňany

117. místo
16 hlasů

3HT-Integrovaná střední škola Moravská Třebová

118. místo
12 hlasů

8.b - Gymnázium Jaroslava Heyrovského

119. místo
10 hlasů

4.A - Obchodní akademie Vinohradská

120. místo
7 hlasů

8.G - Gymnázium Ústí nad Orlicí

121. místo
6 hlasů

4.D - OA, VOŠE a JŠ, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14

122. místo
5 hlasů

N2, Integrovaná střední škola Na Karmeli 206

123. místo
2 hlasů

4.A - ČAO Dr. Edvarda Beneše, Resslova 8

124. místo
2 hlasů

4.B - Gymnázium Joachima Barranda Beroun

125. místo
hlasů