Děti, které trpí závažným onemocněním nebo jsou handicapované, potřebují naši péči a lásku. Evropa 2 jim proto společně s hudebními hvězdami a obecně prospěšnou společností Život dětem podává pomocnou ruku

Přispěj na transparentní účet 83297339/0800, variabilní symbol 2 a pojď s námi udělat radost všem těm, kteří to nejvíce potřebují.

Můžeš poslat i DMS ( mezera) ZIVOTDETEM na číslo 87777

SMS stojí 30 Kč, přitom Život dětem pro děti dostává 28,50 Kč a 1,50 má Fórum dárců pro operátory.

Přispívat můžeš už nyní a my tě zveme 12. 12. od 13:00 na Piazzetu Národního divadla (náměstí Václava Havla), kde celá charitativní sbírka vyvrcholí. Na místě zahrají přední muzikanti unplugged verze svých největších hitů. Naši moderátoři pak představí Vánoční hymnu Evropy 2 live!

Vstup na akci je zdarma, ale na místě si budeš moc zakoupit speciální samolepky a placky, z nichž výtěžek půjde právě na organizaci Život dětem.

Jejich život sebou nese spoustu bolesti a komplikací. Mnozí by už ztratili naději, oni však i přes velké strasti nikdy neztratili víru v lepší zítřky. Svým bojovným duchem a neuvěřitelným odhodláním jsou pro nás všechny inspirací.

Dovol nám představit malé dětské hrdiny, kteří jsou plní optimismu a lásky. Jejich závažná onemocnění jim ale brání v plném rozletu a měnit tento svět k lepšímu. My to ale společně můžeme změnit! Evropa 2 srdcem je charitativní projekt, díky němuž můžeš rozzářit všechny dětské tváře.© 2016 Evropa 2