Právě vysíláme

ACEMA – s námi máte na víc!

Soutěž od pondělí 5. března do pátku 9. března 2018.

Evropa 2 a Acema Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den vychytanou elektroniku nebo elektrickou koloběžku.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí a v úterý rozdáváme chytré hodinky Heart Rate & Activity Watch Nokia – Steel HR, 40 mm.

Pokud chceš mít elegantní, ale chytré hodinky, Nokia Steel HR Black jsou pro Tebe ty pravé. Snímají veškeré aktivity probíhající automaticky po celých 24 hodin. Díky těmto hodinkám budeš moct sledovat svoji tepovou frekvenci, fyzickou aktivitu, dobu spánku nebo spálené kalorie. Sledují Tvůj tep a Tvé výkony i pod vodou, díky vodotěsnosti až do 50 metrů. Pomocí malého displeje na hodinkách můžeš sledovat tep, ušlé kilometry nebo upozornění ze svého chytrého telefonu. Baterie hodinek vydrží až 25 dní. K výrobě chytrých hodinek Steel HR se použila nerezová ocel standardu 316L, která je doplněna dvojitě klenutým sklem. Sportovně laděný silikonový pásek pak zajistí dlouhotrvající pohodlí i při sportovních aktivitách.

Středeční a čtvrteční výherce získá bezdrátový reproduktor Portable Bluetooth Speaker JBL by Harman.

Bezdrátový reproduktor JBL Xtreme (vyhlášený jako nejlepší evropský přenosný reproduktor) je nepřekonatelný přenosný bluetooth reproduktor, který bez námahy poskytuje ohromující, výkonný stereo zvuk začleněním čtyř aktivních převodníků a dvou viditelných JBL basových měničů. Použitím masivní dobíjecí 10 000 mAh Li-ion baterie, která podporuje až 15 hodin přehrávání a duálních USB nabíjecích výstupů, tento reproduktor jednoduše zachová hudbu a Tvé zařízení v činnosti tak dlouho, jak budeš potřebovat.

Páteční výhrou je elektrická koloběžka Razor E300.

Elektrická koloběžka Razor je se svým velkým stupátkem, pevným rámem, pneu a největší rychlostí z elektrických koloběžek, určena nejen starším teenagerům, ale i dospělým. Jezdí rychlostí až 24 km/h,  je šetrná k životnímu prostředí a je vybavena řetězovým motorem. Díky pneumatickým širokým předním a zadním kolům je jízda rychlá, pohodlná a plynulá.

Acema
Acema vznikla v roce 2000 a poskytuje zajištěné nebankovní půjčky již 18 let.

Poskytuje úvěry od 100 000 Kč do 50 milionu Kč s úrokem již od 4,9 % a splatností až 20 let.

  • Žádné zbytečné papírování
  • Peníze již do 2 dnů.
  • Vyřízení z pohodlí domova.

Více informací včetně reprezentativního příkladu na www.acema.cz.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama