Právě vysíláme

AXE Ice Chill na zdravé sebevědomí

Soutěž od pondělí 27. května do pátku 31. května 2019.

Evropa 2 a Axe Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den kosmetické produkty Axe, bluetooth reproduktor JBL a bezdrátová sluchátka JBL!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme:

  • kosmetické produkty Axe – 6x Deodorant Axe Ice Chill, 6x Sprchový gel Axe Ice Chill a 6x Pasta na vlasy Axe
  • bluetooth reproduktor JBL Flip 3 Stealth Edition – černý
  • bezdrátová sluchátka s mikrofonem JBL Tune500BT – černá

Bluetooth reproduktor JBL Flip 3 Stealth Edition – černý
Tenhle reproduktor zvládne rozehrát nepředstavitelné basy a krystalicky čisté výšky, které potěší každého hudebního fandu. A kabely pro Tebe přestanou existovat! Bezchybnou konektivitu totiž obstará bezdrátová technologie Bluetooth umožňující streamovat písničky z telefonu či tabletu nabízejícího tuto technologii. Bluetooth reproduktor JBL Flip 3 Stealth Edition si bere na starost frekvence od 80 Hz do 20 000 Hz. A celková hodnota výkonu 16 W se postará o optimální ozvučení i pro menší domácí párty. Vnitřní akumulátor nabízí kapacitu 3 000 mAh, a proto dokáže hrát téměř 10 hodin.

 

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem JBL Tune500BT – černá
Tato sluchátka od značky JBL jsou vybavena technologií Bluetooth 4.1, díky které si můžeš pouštět hudbu ze svého smartphonu, tabletu nebo počítače. Výhodou sluchátek JBL Tune500BT je špičkový zvuk JBL Pure Bass. Se sluchátky jednoduše přijmeš příchozí hovor a skvělé dorozumění zajistí kvalitní integrovaný mikrofon. Nebudou Tě obtěžovat kabely, jelikož jsou sluchátka bezdrátová. Součástí je také jednotlačítkové ovládání s mikrofonem. Můžeš tak bez problémů pozastavit přehrávání a zvednout hovor. Rozhodně oceníš dlouhou životnost baterie, která vydrží až 16 hodin. Dobíjení také není problém, plně nabito máš za pouhé dvě hodiny. JBL Tune500BT jsou skládací, tudíž Ti v tašce nebo batohu nezaberou mnoho místa. Sluchátka si velmi rychle oblíbíš, jsou velmi lehká a měkké polstrování umožňuje pohodlné nošení i po delší dobu.

 

Axe
Značka Axe právě spustila velkou digitální kampaň, která se hned stala senzací na českém internetu!

Viděl jsi už nový videoklip značky Axe, který upozorňuje na velmi vážný problém relevantní hlavně u nás v Česku? Ne? Pak se podívej…

www.nazdravesebevedomi.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít osobně v sídle rádia!