Právě vysíláme

Bezpečnostní schránky 24 SAFE

Soutěžíme od pondělí 10. října do pátku 14. října 2016.

Evropa 2 a 24 SAFE ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát hodinky Prim, které si sám vyzvedneš v bezpečnostní schránce 24SAFE!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Jaký jsi měl na základce hodinky? Určitě Primky, jiný snad tehdy ani nebyly… A víš, že ta značka zase jede? Je to teď ruční výroba a dělají i sběratelský kousky. I naši olympionici je měli. A všechny ty drahý věci skladují ve 24 SAFE. A díky téhle spolupráci můžeme teď soutěžit. Výherce získá bezpečnostní schránku ve 24 SAFE a v ní olympijské Primky, typ Pilot.

Bezpečnostní schránky 24 SAFE
24 SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Z vlastní zkušenosti víme, jak zásadní je mít cennosti, důležité dokumenty a data stále uloženy na bezpečném místě a zároveň vždy k dispozici.

Pro maximální bezpečnost uložených předmětů jsme se spojili se společností, která je světovou jedničkou v oblasti zabezpečení – švédskou firmou GUNNEBO, jejíž historie sahá až do roku 1764. Spolu s GUNNEBO vám jako první na českém trhu představujeme robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto, který je největší na světě.

Budova 24 SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají naši klienti své cennosti vždy k dispozici.

24SAFE dá vašim hodnotám jistotu!

www.24safe.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – voucher je nutné osobně převzít v sídle rádia!