Právě vysíláme

BIG SHOCK! CHALLENGE ACCEPTED

Jedině tahle společná limitka Evropy 2 a energeťáků Big Shock! Ti přináší možnost přijmout výzvu a zažít Challenge Accepted na vlastní kůži!

Big Shock! Ti umožní, zúčastnit se celkem 4 SHOCKujících výzev a vyhrát některou z 2 000 cen.

Jak probíhala první výzva? Checkuj YT kanál Big Shock!

Připrav se, protože tohle bude velký! Šanci na skutečný #ShockYourself máš na dosah ruky, stačí přijmout výzvu. Kupuj Big Shock! a zažij Challenge Accepted!

Právě teď Ti přinášíme soutěž o kartony plechovek a elektroniku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, být 1 000., 2 000. nebo 3 000. v pořadí a výhry mohou být Tvoje.

Výherní balíčky obsahují:

  1. balíček (1 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!, triko, speciální kód, se kterým se výherce dostane do semifinále (hodnota kódu je 30 víček) a voucher v hodnotě 1 400 Kč na elektroniku Lamax
  1. balíček (2 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!
  1. balíček (3 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!

Přesnou specifikaci soutěže najdeš v herním řádu.

Popis společnosti:

Big Shock!

Tahle SHOCKující energie Tě doslova překvapí ve všem, co děláš a o čem jsi ani nesnil, že dokážeš. Nepotřebuješ nikomu nic dokazovat, ani se předvádět před ostatními. Chceš se posouvat dál, překonávat své hranice, překonávat sám sebe! Na ty vítězné pocity nikdy nezapomeneš! Udělají Tě silnějším, sebevědomějším a ženou Tě dál. Život je náročný, ale Ty to dáš! Jenom Ty určuješ pravidla a Ty překonáváš sám sebe!

Více informací na webových stránkách: www.bigshock.cz/challenge-accepted.