Právě vysíláme

BIG SHOCK! CHALLENGE ACCEPTED

Není výzva jako výzva! Jedině Big Shock! a Evropa 2 ti přináší možnost přijmout tuhle výzvu a zažít Challenge Accepted na vlastní kůži!

2 výzvy vylosovány, rozdána hromada cen. 3. výzva bude hodně o Tobě a Tvých music skills! Eddie Stoilow budou Tvým parťákem, se kterým můžeš vytvořit letní hit.

Sbírej kódy pod víčky limitky Challenge Accepted a vyhraj v týhle music challenge nebo hraj o jednu z 2000 cen.

Kdo vyhrál první výzvu? Jak probíhala druhá Art challenge? Checkuj YouTube kanál Big Shock!

Připrav se, protože tohle bude velký! Šanci na skutečný #ShockYourself máš na dosah ruky.

Challenge Accepted!

Právě teď Ti přinášíme soutěž o kartony plechovek a elektroniku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, být 1 000., 2 000. nebo 3 000. v pořadí a výhry mohou být Tvoje.

Výherní balíčky obsahují:

  1. balíček (1 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!, triko, speciální kód, se kterým se výherce dostane do semifinále (hodnota kódu je 30 víček) a voucher v hodnotě 1 400 Kč na elektroniku Lamax
  1. balíček (2 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!
  1. balíček (3 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!

Přesnou specifikaci soutěže najdeš v herním řádu.

Popis společnosti:

Big Shock!

Tahle SHOCKující energie Tě doslova překvapí ve všem, co děláš a o čem jsi ani nesnil, že dokážeš. Nepotřebuješ nikomu nic dokazovat, ani se předvádět před ostatními. Chceš se posouvat dál, překonávat své hranice, překonávat sám sebe! Na ty vítězné pocity nikdy nezapomeneš! Udělají Tě silnějším, sebevědomějším a ženou Tě dál. Život je náročný, ale Ty to dáš! Jenom Ty určuješ pravidla a Ty překonáváš sám sebe!

Více informací na webových stránkách: www.bigshock.cz/challenge-accepted.