Právě vysíláme

Buď svůj s kampaní TIGER CHALLENGES

Soutěž od pondělí 6. května do pátku 10. května 2019.

Evropa 2 a Tiger Energy Drink Ti přinášejí soutěž o smartphony Huawei Y7 2019!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky Evropy 2 od 12:00 do 15:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o smartphone Huawei Y7 2019, který věnoval do soutěže energetický nápoj Tiger.

Tenhle chytrý mobilní telefon má zatraceně velký display a super foťák vzadu i selfie foťák vepředu a je tak určen především pro všechny nadšené uživatele sociálních sítí.

Energy drink Tiger a jeho kampaň Tiger Challenges
Tiger
vybral 8 ambasadorů značky a vyzval své fanoušky, aby jim vymysleli novou výzvu. Něco, co ještě nikdy předtím nezkusili. Fantazii se meze nekladou.

Představujeme 3 z 8 ambasadorů

Jiří Tkadlčík – Strongman. V roce 2018 získal titul Nejsilnější muž světa ve střední váze. Zvedá auta, tahá kamiony nebo hasičská auta a v Přerově provozuje vlastní posilovnu.

Majselfslovenský rapper, který běžně odjezdí 120 koncertů za rok a autor písní, které jsou zároveň jeho osobní výpovědí. Letos v květnu vydává novou desku. V roce 2018 vyhrál v rámci Hudobných cien Europy 2 v kategorii Objev roku.

Josef Dostál – rychlostní kajakář, co si ve finiších někdy samým úsilím rozkouše tváře do krve. A vyplácí se mu to. Na olympiádě v Riu vylovil stříbro, na té příští v Tokiu by chtěl zlato, a když už, tak nejradši tři, v různých disciplínách.

Sleduj stránku tigerenergydrink.cz, kde se dozvíš, kam posílat nápady na výzvy. Na stránce najdeš video profily ambasadorů a postupně tam budou přibývat i videa z plnění výzev. Tiger chce skrze příběhy svých ambasadorů motivovat mladé lidi, aby si i oni začali plnit sny!

Autor vybraného nápadu se s ambasadorem osobně potká a bude u toho, až zkusí výzvu splnit.

www.tigerenergydrink.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!