Právě vysíláme

Buď svůj s kampaní TIGER CHALLENGES

Soutěž od pondělí 17. června do pátku 21. června 2019.

Evropa 2 a Tiger Energy Drink Ti přinášejí soutěž o bezdrátová sluchátka Beats Solo3 Wireless!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o bezdrátová sluchátka Beats Solo3 Wireless, která věnoval do soutěže energetický nápoj Tiger.

Apple dobře věděl, proč tuhle značku kupoval. Super zvuk si s nimi užiješ až 40 hodin v kuse. A když se konečně vybijí, mají funkci rychlého nabíjení!

Energy drink Tiger a jeho kampaň Tiger Challenges
Tiger
vybral 8 ambasadorů značky a vyzval své fanoušky, aby jim vymysleli novou výzvu. Něco, co ještě nikdy předtím nezkusili. Fantazii se meze nekladou.

Představujeme 2 z 8 ambasadorů

Berenika Kohoutová – herečka a zpěvačka. V roce 2017 vyhrála televizní soutěž Tvoje tvář má známý hlas a v letošním roce dokončuje vlastní hudební album ve studiu Alpha Jiřího Buriana alias Kapitána Dema.

Damien Deethane Dante – internetový bavič, hudebník a komentátor e-sportu. Pracuje na svém novém rappovém albu, komentuje největší e-sportové akce u nás, vytváří charitativní projekty.

Sleduj stránku tigerenergydrink.cz, kde se dozvíš, kam posílat nápady na výzvy. Na stránce najdeš video profily ambasadorů a postupně tam budou přibývat i videa z plnění výzev. Tiger chce skrze příběhy svých ambasadorů motivovat mladé lidi, aby si i oni začali plnit sny!

Autor vybraného nápadu se s ambasadorem osobně potká a bude u toho, až zkusí výzvu splnit.

www.tigerenergydrink.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!