Právě vysíláme

ČESKÉ DRÁHY – vyhraj jízdenky a ubytování v hotelu nebo síťovou jízdenku Interrail

Soutěž od pondělí 14. května do pátku 18. května 2018.

Evropa 2 a České dráhy Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den jízdenky do některého z evropských měst nebo do Tater i s ubytováním nebo dokonce i cestování po Evropě na celý měsíc!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál Leoše a Patrika a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš na soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí výherce získá zpáteční jízdenku pro 2 osoby do 1. třídy z vybraného města v ČR až do stanice Vídeň – hlavní nádraží a ubytování v hotelu Novotel Wien Hauptbanhof**** na 2 noci včetně snídaně.

Úterní výherce získá zpáteční jízdenku pro 2 osoby do 1. třídy z vybraného města v ČR až do stanice Linz – hlavní nádraží a ubytování v hotelu Park Inn by Radisson**** na 2 noci včetně snídaně.

Středeční výherce získá zpáteční jízdenku pro 2 osoby do 1. třídy z vybraného města v ČR až do stanice Berlín – hlavní nádraží a ubytování v hotelu Maritim**** na 2 noci včetně snídaně.

  • V hotelu Maritim**** budeš ubytován přímo v centru dění včetně free wi-fi a mnoha možností k nákupům a poznávání města v okolí. Maritim*** je nejoblíbenější německý hotelový řetězec s 47 hotely po světě, 33 z nich je přímo v Německu. Jsou vždy perfektně umístěné v okolí letišť, hlavních vlakových nádraží, v centrech hlavních měst a v populárních cestovatelských destinacích – více na: www.maritim.com.

Ve čtvrtek rozdáváme zpáteční jízdenku pro 2 osoby do 1. třídy z vybraného města v ČR až do stanice Poprad  Tatry a ubytování na 2 noci v Grandhotelu**** Starý Smokovec v novém pokoji Deluxe se snídaní a vstupem do wellness & spa.

  • Grandhotel**** Starý Smokovec je elegán s více než 100letou historií a ideální polohou při lanovce na Hřebínek. Od léta 2018 se bude pyšnit 79 novými pokoji a apartmány, které byly inspirované jak architekturou, tak i prvky z původního designu, díky kterému si zachovává svého historického ducha. Chutné zpestření pobytu najdeš v kuchyni, která se inspiruje rakousko-uherskou gastronomiío dokonalý relax se postará wellness s bazénem, saunami a výřivkou  více o hotelu na: www.grandhotel.sk.

V pátek výherce získá Interrail Global Pass pro 2 osoby opravňující k cestování v 1. třídě po dobu 30 dní po evropských zemích. Jízdenka platí i na námořní lince mezi Itálií a Řeckem provozované společností Attica Group. Jízdenku dostane výherce i s podmínkami použití a s mapou Evropy.

České dráhy
Cestování vlakem Českých drah je krásný zážitek. Je to mnohem ekologičtější alternativa než jet autem nebo autobusem, můžeš si užívat čas jen pro sebe nebo se svými blízkými. Vychutnej si v klidu skleničku oblíbeného vína nebo svíčkovou se šesti v jídelním voze.

Ať už máš namířeno do malebných koutů naší země nebo do některé evropské metropole, České dráhy Tě tam svezou rychle a pohodlně. Do Rakouska můžeš jet railjetem, nejmodernějším vlakem na českých kolejích, kde je kromě 1. a 2. třídy také luxusní business třída. Děti si můžou zkrátit cestu pohádkou v dětském kině a s bezbariérovým přístupem si cestování užije opravdu každý. SuperCity Pendolinem můžeš jet přes celou Českou republiku až na Slovensko, kde se Ti z nově rekonstruovaného interiéru nebude chtít ani vystoupit. Do ostatních zemí vyráží spoje EuroCity.

Jízdenky nakoupíš nejlevněji on-line. Buď si je pořiď na www.cd.cz nebo v aplikaci Můj vlak. Ve svých mobilech ji má už milion z Vás a nyní obsahuje i novinku: lze si v ní pořídit slevovou In Kartu, se kterou ušetříš nejen peníze, ale i přírodu.

České dráhy jsou v železniční komunikaci naprostou špičkou a nezaostávají ani v té moderní. Takže jestli právě nesedíš ve vlaku, můžeš se mrknout na jejich Facebook nebo Instagram.

www.cd.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!

Reklama