Právě vysíláme

CHALLENGE ACCEPTED

Ukaž, co je v tobě a přijmi výzvu na www.bigshock.cz. Připrav se, protože tohle bude velký! Šanci na skutečný #ShockYourself máš na dosah ruky, stačí přijmout výzvu. Zažij, co je to Big Shock! na vlastní kůži – Challenge Accepted.

Evropa 2 a Big Shock! Ti přináší soutěž o kartony plechovek a elektroniku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, být 1 000., 2 000. nebo 3 000. v pořadí a výhry mohou být Tvoje.

Výherní balíčky obsahují:

  1. balíček (1 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!, triko, speciální kód, se kterým se výherce dostane do semifinále (hodnota kódu je 30 víček) a voucher v hodnotě 1 400 Kč na elektroniku Lamax
  1. balíček (2 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!
  1. balíček (3 000. pořadí): 10x karton plechovek Big Shock!

Přesnou specifikaci soutěže najdeš v herním řádu.

Popis společnosti:

Big Shock!

Tahle SHOCKující energie Tě doslova překvapí ve všem, co děláš a o čem jsi ani nesnil, že dokážeš. Nepotřebuješ nikomu nic dokazovat, ani se předvádět před ostatními. Chceš se posouvat dál, překonávat své hranice, překonávat sám sebe! Na ty vítězné pocity nikdy nezapomeneš! Udělají Tě silnějším, sebevědomějším a ženou Tě dál. Život je náročný, ale Ty to dáš! Jenom Ty určuješ pravidla a Ty překonáváš sám sebe!

Více informací na webových stránkách: www.bigshock.cz/challenge-accepted.