Právě vysíláme

DOPRAVNÍ JEDNIČKA

Soutěž od neděle 1. května do soboty 14. května 2016!

Evropa 2 ve spolupráci se BESIPem a časopisem Svět motorů ti přinášejí každý den v rámci akce Dopravní jednička možnost vyzkoušet si kurz bezpečné jízdy, off-road jízdu ve voze Hummer a dostat k tomu i ubytování – a to všechno pro dva.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 a hlídat signál moderátorů mezi 6:00 a 18:00 hodinou a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?

  • poukaz na kurz bezpečné jízdy – Škola smyku STANDARD pro 2 osoby v 1 den
  • poukaz na off-road jízdu ve voze Hummer od MaxCars pro 2 osoby (15 minut řízení 1 osoba + jako spolujezdec 2. osoba)
  • poukaz do Hotelu U Milína (ubytování pro 2 osoby ve 2 lůžkovém pokoji včetně večeře a snídaně)

„Máme se rádi! Aneb mysli jinak…“
Květen je měsíc lásky, tak proč se nemít rádi i na silnicích? Stres, shon, nedostatek času, to vše nás v dnešní uspěchané době vede k tomu, že se snažíme ušetřit každou sekundu. Nedíváme se okolo sebe, spěcháme a zapomínáme na to, že na silnicích, ale nejen na nich, nejsme sami. Každodenní stres se promítá do sobeckého a bezohledného chování vůči sobě i ostatním.

Co takhle dát blinkr? Dát si přednost? Uhnout, když není místo? Vyjít si nebo vyjet vstříc? Vždyť jsme lidi! Chovejme se k sobě slušně… vyzývá Besip pod heslem „Život máš jen jeden – zůstaň člověkem!!!

Hlídej každý den v terénu auto obrandované Evropou 2. Kdo si ho chytí, dostane dárek. Auto bude aktivní vždy po 15:00 hodině a vidět ho můžeš přibližně do 17:00 hodin na těchto místech:

1.5.      Pardubice

2.5.      Jihlava

3.5.      Beroun

4.5.      Velké Meziříčí

5.5.      Hradec Králové

6.5.      Plzeň

7.5.      Karlovy Vary

8.5.      Chomutov

9.5.      Mladá Boleslav

10.5.    Brno

11.5.    Liberec

12.5.    Kladno

13.5.    Benešov

14.5.    Kutná Hora

Partnerem akce je BESIP. Projekt Dopravní jednička je realizován za přispění finančních prostředků z fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia