Právě vysíláme

Dostaneme Tě na TOUR DE FRANCE!

Hrajeme o třídenní zájezd pro jednu osobu na závod Tour de France v termínu od středy 9. září 2020 do pátku 11. září 2020.

Dva z vás zažijí na vlastní kůži, jaké to je projet se v doprovodném autě mezi závodníky, ve vrtulníku nad pelotonem nebo být v cíli rovnou u pásky.

První den budete ubytováni v krásném hotelu Fontevraud L‘Hôtel ve Fontevraud-l‘Abbaye, kde na vás bude v den příjezdu čekat welcome drink a večeře s doprovodným programem.

Druhý den zahájíte vydatnou snídaní před cyklovyjížďkou s cyklistickým expertem. Následně bude zajištěn transport do sponzorské vesnice, kde dva šťastlivce čeká absolvování etapy Chauvigny > Sarran Corrèze v doprovodném voze Škoda. Nemine vás ani návštěva Car Clubu, kde budete moci sledovat příjezd jezdců do cíle!

Po ukončení etapy se přesunete do hotelu Domaine des Monédières v Meyrignac-l, kde na vás již bude čekat luxusní večeře. Druhý den ráno se ještě před odletem posilníte snídaní a hurá na letiště!

A co pro výhru musíš udělat? Postni na Instagramu v období od pátku 14. srpna 2020 do neděle 23. srpna 2020 svou nejlepší fotku s kolem pod hashtagem #skodabikere2 a pak už jenom čekej, jestli se na Tebe usměje štěstí!

Nechceš si tohle nechat ujít? Tak neváhej a zapoj se do soutěže taky!

Více informací o soutěži najdeš v herním řádu.

Partnerem soutěže je Škoda Auto