Právě vysíláme

ENNIO MORRICONE oslaví devadesáté narozeniny pražským koncertem! EVROPA 2 rozdává denně 4 vstupenky.

Soutěž od pondělí 24. září do pátku 28. září 2018.

Evropa 2 a JVS Group Ti přinášejí každý den soutěž o 4 vstupenky na koncert Ennia Morriconeho.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál moderátora a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 4 vstupenky na koncert Ennia Morriconeho 90th Celebration Concert, který se koná v pátek 25. ledna 2019 od 20:00 hodin v pražské O2 areně.

Skvělá atmosféra pražských koncertů přesvědčila Maestra Morriconeho se do Prahy ještě jednou vrátit
Své 90. narozeniny oslaví spolu se svými českými fanoušky v pátek 25. ledna 2019 v O2 areně Praha.

Ennio Morricone patří mezi největší osobnosti filmové hudby všech dob. Autor melodií k filmům Tenkrát na západě, Profesionál, Misie, Osm hrozných, Bio Ráj nebo Hodný, zlý a ošklivý vyprodává velké haly po celém světě. Ale české publikum a Český národní symfonický orchestr mu zvlášť přirostly k srdci.

„Jsme velmi rádi, že právě naše agentura získala možnost oslavit s Maestro Morriconem jeho narozeniny. Je to pro nás čest. A velký hudební skladatel samozřejmě bude slavit na pódiu se skvělým orchestrem, pěveckým sborem a spoustou sólistů,“ hovoří o koncertu Květa Havelková z pořádající agentury JVS Group.

Ennio Morricone se řadí mezi nejúspěšnější a nejrespektovanější filmové hudební skladatele všech dob. Římský patriot má ve své sbírce nespočet ocenění, mezi které patří například cena Oscar za práci na Tarrantinově filmu Osm hrozných, nebo jako jediný hudební skladatel světa získal zlatou sošku i za celoživotní přínos kinematografii. Ennio Morricone dlouhodobě spolupracuje s Českým národním symfonickým orchestrem a na pražském koncertě vystoupí opět s tímto skvělým hudebním tělesem.

Jeho jedinečný koncert se jistě stane hitem kulturní sezóny 2019, protože nádherná atmosféra jeho koncertů se stala v Česku již pověstnou.

www.jvsgroup.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!