Právě vysíláme

Vezmi svoji partu na koncert! ENRIQUE IGLESIAS přijede do Prahy!

Soutěž od středy 25. dubna do středy 2. května 2018.

S Evropou 2 můžeš soutěžit několikrát denně o lístky na jeho koncert.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 mezi 7:00 a 18:00 hodinou, čekat na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv singl s Enrique Iglesiasem a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Několikrát denně rozdáváme 4 vstupenky na koncert Enrique Iglesiase, který se koná v pondělí 7. května 2018 v O2 areně v Praze!

Enrique Iglesias chce na koncerty v Praze přivézt svou rodinu!
Enrique Iglesias
, který v Praze vystoupí 8. května 2018, v den svých narozenin, se rozhodl svým fanouškům nadělit další neuvěřitelný dárek. Koncert je již dlouho beznadějně vyprodaný, české publikum však nemusí zoufat. Španělská popová megastar kromě 8. května 2018 vystoupí v O2 areně v Praze i o den dříve, tedy v pondělí 7. května 2018.

Španělská popová megahvězda Enrique Iglesias možná do Prahy přiveze také svou rodinu. Koncerty jsou totiž zároveň oslavou jeho narozenin, chce tak slavit s fanoušky i se svými nejbližšími.

Zpěvákovi a jeho partnerce Anně Kurnikovové se na konci minulého roku narodila dvojčata. Vzácný čas strávený společně se svou rodinou si Enrique opravdu užívá, a narozeniny, které se rozhodl oslavit dvojkoncertem v největší tuzemské hale, chce strávit nejenom se svými fanoušky, ale také s nejbližší rodinou. Přicestuje tak do Prahy spolu s nimi? Kdo přesně nakonec dorazí pořadatelé zatím nepotvrdili.

Předprodej vstupenek probíhá v sítí TicketPortal.

Více najdeš i přes FB událost koncertu.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama