Právě vysíláme

EVROPA 2 a FOURCE ENTERTAINMENT rozdávají několikrát denně vstupenky na vyprodaný koncert kapely TWENTY ONE PILOTS

Soutěž od pondělí 21. ledna do pátku 25. ledna 2019.

Fource Entertainment přivážejí do Prahy skvělou partu Twenty One Pilots a s Evropou 2 budeš u toho!

Soutěžíme 2x denně o lístky na jejich koncert!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 mezi 12:00 a 18:00 hodinou, čekat na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv singl od kapely Twenty One Pilots a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
2x denně rozdáváme 2 vstupenky na koncert Twenty One Pilots, který se koná v sobotu 16. února 2019 v O2 areně Praha. Koncert je vyprodán a jako jediní pro Tebe máme vstupenky exkluzivně!

Americké hvězdné duo Twenty One Pilots se vrací do Prahy
Tentokrát v rámci světového turné The Bandito Tour k aktuální desce Trench, se kterou vyměnili ikonické červené čepice za žluté reflexní pásky.

Praze zatím vyprodali každý koncert a ten naplánovaný na sobotu 16. února v Oareně nebude výjimkou. Kapelu tvoří Tyler Joseph a Josh Dun. Na svém kontě mají vedle ceny Grammy také pět alb. To poslední nese název Trench. Vyšlo vloni v říjnu a dobylo vrchol hitparád napříč celým světem od Austrálie přes Českou republiku až po USA.

Jejich průlomový hit Stressed Out z roku 2015 z kapely přes noc udělal globální hvězdy. Do dnešního dne má na YouTube více než 1,6 miliardy zhlédnutí a je tak 46. nejsledovanějším videem vůbec.

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!