Právě vysíláme

EVROPA 2 a NICEBOY Tě vtáhnou do světa hudby

Nerad se omezuješ? Chceš zažít hudbu na maXXimum? Zapoj se do soutěže s Evropou 2 a značkou Niceboy a vyhraj opravdu bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Pods, díky kterým si vychutnáš až 30 hodin hudby s dokonalým zvukem s MaxxBass technologií. Partnerem soutěže je Niceboy.cz.

O co hrajeme:

Každý den jeden z Vás vyhraje bezdrátová sluchátka od značky Niceboy. Niceboy Hive Pods jsou stylová True Wireless sluchátka s autopárováním a MaxxBass technologii, díky kterým si vychutnáš až 30 hodin hudby. Díky Smart Buttons můžeš přijímat hovory, přepínat skladby či ovládat hlasitost.

Niceboy Hive Pods jsou stylová True Wireless sluchátka s MaxxBass technologií, která Tě vtáhnou do světa hudby a okouzlí špičkovým designem. S Hive Pods a ergonomicky nabíjecím boxem si navíc budeš užívat fantastický zvuk až po dobu 30 hodin. Připojení sluchátek k zařízení je velmi jednoduché. Sluchátka se během pár vteřin po vytažení z boxu zcela automaticky spárují. Niceboy Hive Pods také disponují tzv. Smart Buttons (multifunkčními tlačítky), díky kterým je jejich ovládání situováno přímo na sluchátkách.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.

O společnosti:

Produkty značky Niceboy® byly na evropský trh poprvé uvedeny v roce 2016. Původním zaměřením značky Niceboy® byly outdoorové kamery, autokamery a jejich příslušenství. Tento segment o rok později doplnily produkty z kategorie přenosných repráčků a bezdrátových sluchátek. Portfolio značky Niceboy® se stále rozšiřuje, jak ve stávajících kategoriích, tak i v kategoriích úplně nových. Do budoucna se tedy můžete těšit na spoustu dalších skvělých produktů. V současné době se značka Niceboy® prodává v 8 evropských zemích a díky kombinaci skvělého designu, kvality a příznivé ceny, patří naše produkty, vždy k tomu nejoblíbenějšímu zboží. Vaše důvěra nás zavazuje, naše produkty a zákaznický servis stále zlepšovat.

Více informací najdeš na: www.niceboy.cz/cs/bezdratova-sluchatka/hive-pods.