Právě vysíláme

EVROPA 2 denně rozdává 2 vstupenky na vyprodaný koncert zpěváka GEORGE EZRY

Soutěž od pondělí 8. října do pátku 12. října 2018.

Evropa 2 a Red Triangle Ti přinášejí každý den soutěž o 2 vstupenky na vyprodaný koncert zpěváka George Ezry.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál v podobě jakéhokoliv výherního songu od zpěváka George Ezry a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 vstupenky na vyprodaný koncert zpěváka George Ezry, který se koná v pondělí 22. října 2018 ve Foru Karlín v Praze. Díky Evropě 2 tak máš možnost na koncertě být!

Po vyprodaném Foru Karlín oznámil George Ezra květnový koncert v Tipsport Aréně
Pokud se Ti tedy nepovede vyhrát v naší soutěži lístky na říjnový vyprodaný koncert, můžeš si už teď koupit vstupenky na Georgův květnový koncert!

George Ezra letos v březnu vydal své netrpělivě očekávané druhé album Staying At Tamara’s na Columbia Records a mimo jiné stihl během jednoho dne vyprodat svůj říjnový koncert v pražském Foru Karlín. Vzhledem k ohromnému zájmu o jeho koncert bylo s managementem George Ezry domluveno jeho další vystoupení v Praze, tentokrát ve velké Tipsport Aréně, kde George Ezra zazpívá své písně v úterý 21. května 2019.

Tři roky po vydání svého 4x platinového debutu Wanted On Voyage se George vrátil s kolekcí „písniček o escapismu, snění, strachu a lásce”. Stejně jako Wanted On Voyage bylo album Staying At Tamara’s napsáno, vytvořeno a inspirováno Georgeovými cestami na mnoha místech – na Isle Of Skye, na prasečí farmě v Norfolku, ve stodole na kukuřičnou mouku v Kentu, v předělaném kravíně v severním Walesu a v Airbnb v Barceloně, které patřilo Tamaře – odtud tedy název alba.

Výsledkem je energické, chytlavé a rozevláté album, z kterého prýští pozitivní energie. George vysvětluje, že např. song Paradise vznikl jako melodie, kterou nemohl dostat z hlavy. „O měsíc později jsem napsal písničku, která je o nevyhnutelném momentu, kdy potkáte někoho nového, kdo Vás uchvátí. Často nás po setkání s někým napadají neodbytné myšlenky, že se musíme dostat na kloub tomu, kdo ten člověk vlastně je. S láskou neexistuje nejistota, je to, co to je, a já lásku přirovnávám k ráji.“

George Ezra je jedním z komerčně nejúspěšnějších umělců desetiletí. Jeho debutové album Wanted On Voyage se v Británii stalo 4x platinovým a bylo jedním z deseti nejprodávanějších alb v letech 2014 a 2015, vyšplhalo na #1 v Official UK Chart a strávilo v hitparádě 122 týdnů. Během 18 měsíců se z neznámého umělce stala mezinárodní hvězda. V deseti zemích se dostal do TOP 10, třikrát vyprodal turné po Velké Británii a byl nominován na čtyři ceny BRIT Awards, jednu BBC Music Award a cenu Ivor Novello.

Více info:

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!