Právě vysíláme

EVROPA 2 letos nebude chybět na festivalu ROCK FOR PEOPLE! Soutěž o vstupenky!

Soutěž od pondělí 11. června do pátku 15. června 2018.

Evropa 2 Ti přináší festival Rock For People a v rámci soutěže každý den 2 celofestivalové vstupenky.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem mezi 9:00 a 12:00 hodinou, čekat na výherní song některého z vystupujících a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud se opravdu dovoláš jako třetí v pořadí, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 celofestivalové vstupenky na festival Rock For People, který se koná od středy 4. července 2018 do pátku 6. července 2018 ve Festivalparku Hradec Králové.

Rock For People
24. ročník
jednoho z nejstarších domácích hudebních festivalů letos nabídne například legendární The Prodigy, dánskou heavymetalovou stálici Volbeat, americké rockery Skillet, špičku britské indie-rockové scény The Kooks či na vrchol se deroucí Blossoms. Z britského Leedsu dorazí také DJské duo Sigma, britští The Vaccines a party Beatsteakes nebo Enter Shikari. Poprvé se českému publiku představí kapely Sick Puppies nebo Marmozets. Velkou událostí bude koncert hlavního hrdiny jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Mana“ Rodrigueze.

Letos Tě na festivalu čeká exkluzivně i Stage Evropy 2!

Neoddělitelnou součástí Rock For People jsou kapely a muzikanti domácí scény, mimo jiné znovuobnovená Gaia Messiah, slovenští divočáci Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa, Xindl X nebo Tři sestry.

I když Rock For People je v první řadě festival hudební, nedílnou součástí oblíbené třídenní akce je doprovodný program a jedinečná atmosféra. Již po několikáté čeká návštěvníky takový festival uvnitř festivalu – Street Food Rocks. Jedinečná gastronomická tour s hudebním zážitkem, která se nejprve samostatně představí v Plzni, Hradci Králové a Praze, vyvrcholí právě na Rock For People. Putovní food festival nabídne návštěvníkům netradiční kulinářské zážitky a kvalitní gastronomii z celého světa. Návštěvníky čeká výběr jídel včetně vegetariánských a různé kuchyně – indická, asijská, americká a další.

Novou tvář vtisknou Rock For People studenti Fakulty stavební ČVUT, kteří letos navrhnou podobu hlavní vstupní brány festivalu. Návštěvníci si budou moci užít i pořádný relax, kromě bazénu, pláže a chill-out zón je pro ně připravené třeba kino. Čekají na ně také sportovní a adrenalinové zážitky, exhibice, soutěže a workshopy.

Organizátoři festivalu také připravují na úterý 3. července 2017 Večírek pro nedočkavé!

Vstupenky:

  • Do konce měsíce za zvýhodněnou cenu
  • V prodeji jsou i jednodenní vstupné
  • Lístky pro juniory od 15 do 17 let za zvýhodněnou cenu 1 300 Kč na celý festival!

Ubytování:

  • Samozřejmostí jsou klasické campy
  • Camp Plus – luxusní řešení pro návštěvníky s vlastním stanem
  • Tent Hotel – stan i s vybavením a veškerým zázemím
  • Chill Village
  • Park Camp/Karavan Camp – pro ty, kteří chtějí bydlet vedle svého auta nebo mají karavan

www.rockforpeople.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!