Právě vysíláme

EVROPA 2 připravila do soutěže exkluzivní ULTRA VIP VSTUPENKY na festival ROCK FOR PEOPLE!

Soutěž od pondělí 25. června do pátku 29. června 2018.

Evropa 2 Ti přináší festival Rock For People a v rámci soutěže každý den 2 celofestivalové Ultra VIP vstupenky.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem mezi 9:00 a 12:00 hodinou, čekat na jakýkoliv výherní song od kapely The Prodigy a jako třetí se dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 celofestivalové Ultra VIP vstupenky na festival Rock For People, který se koná od středy 4. července 2018 do pátku 6. července 2018 ve Festivalparku Hradec Králové.

Tyto Ultra VIP vstupenky byly vytvořeny pouze pro posluchače Evropy 2 jako dárek!

Ultra VIP vstup obsahuje:

 • VIP pásku (vstup do I. úrovně backstage, kde se nachází např. VIP bar)
 • VIP parkoviště zdarma
 • ubytování v hotelu
 • možnost využití taxi z hotelu či do hotelu na požádání
 • voucher do stánku s merchandisingem v hodnotě 500 Kč
 • konzumaci jídla a pití ve VIP baru v celkové hodnotě cca 2 500 Kč ve formě poukázek (3x snídaně, 3x oběd, 3x večeře, 9x drink, 9x pivo a 9x nealko)

Rock For People
24. ročník
jednoho z nejstarších domácích hudebních festivalů letos nabídne například legendární The Prodigy, dánskou heavymetalovou stálici Volbeat, americké rockery Skillet, špičku britské indie-rockové scény The Kooks či na vrchol se deroucí Blossoms. Z britského Leedsu dorazí také DJské duo Sigma, britští The Vaccines a party Beatsteakes nebo Enter Shikari. Poprvé se českému publiku představí kapely Sick Puppies nebo Marmozets. Velkou událostí bude koncert hlavního hrdiny jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Mana“ Rodrigueze.

Letos Tě na festivalu čeká exkluzivně i Stage Evropy 2!

Neoddělitelnou součástí Rock For People jsou kapely a muzikanti domácí scény, mimo jiné znovuobnovená Gaia Messiah, slovenští divočáci Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa, Xindl X nebo Tři sestry.

I když Rock For People je v první řadě festival hudební, nedílnou součástí oblíbené třídenní akce je doprovodný program a jedinečná atmosféra. Již po několikáté čeká návštěvníky takový festival uvnitř festivalu – Street Food Rocks. Jedinečná gastronomická tour s hudebním zážitkem, která se nejprve samostatně představí v Plzni, Hradci Králové a Praze, vyvrcholí právě na Rock For People. Putovní food festival nabídne návštěvníkům netradiční kulinářské zážitky a kvalitní gastronomii z celého světa. Návštěvníky čeká výběr jídel včetně vegetariánských a různé kuchyně – indická, asijská, americká a další.

Novou tvář vtisknou Rock For People studenti Fakulty stavební ČVUT, kteří letos navrhnou podobu hlavní vstupní brány festivalu. Návštěvníci si budou moci užít i pořádný relax, kromě bazénu, pláže a chill-out zón je pro ně připravené třeba kino. Čekají na ně také sportovní a adrenalinové zážitky, exhibice, soutěže a workshopy.

Organizátoři festivalu také připravují na úterý 3. července 2017 Večírek pro nedočkavé!

Vstupenky:

 • Do konce měsíce za zvýhodněnou cenu
 • V prodeji jsou i jednodenní vstupné
 • Lístky pro juniory od 15 do 17 let za zvýhodněnou cenu 1 300 Kč na celý festival!

Ubytování:

 • Samozřejmostí jsou klasické campy
 • Camp Plus – luxusní řešení pro návštěvníky s vlastním stanem
 • Tent Hotel – stan i s vybavením a veškerým zázemím
 • Chill Village
 • Park Camp/Karavan Camp – pro ty, kteří chtějí bydlet vedle svého auta nebo mají karavan

www.rockforpeople.cz

Soutěžit a ochutnávat mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!