Právě vysíláme

EVROPA 2 rozdává denně 4 vstupy na festival COLOURS OF OSTRAVA

Soutěž od pondělí 9. července do pátku 13. července 2018.

Evropa 2 Tě zve na festival Colours Of Ostrava a v rámci soutěže nabízí možnost vyhrát každý den 4 vstupenky.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ráno Evropy 2 s Pájou Cejnarem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál v podobě výherního songu KALEO – Way Down We Go a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 4 vstupenky na festival Colours Of Ostrava, který se koná od středy 18. července do soboty 21. července 2018 v Dolních Vítkovicích v Ostravě.

Colours Of Ostrava
Colours Of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě. Od roku 2012 se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Zatím poslední, 16. ročník, nabídl přes 350 programových bodů na 21 otevřených i krytých scénách – koncerty, diskuse, divadla, filmy, workshopy i výtvarné aktivity.

Letos na festivalu vystoupí například N. E. R. D. v čele s Pharrellem Williamsem, norský producent a DJ Kygo, britská zpěvačka Jessie J, britský zpěvák George Ezra, islandská kapela Kaleo, nezkrotná a nezaměnitelná zpěvačka Beth Ditto z kapely Gossip, Norka Aurora, vítězka European Border Breakers Award – zpěvačka Alice Merton nebo soulová zpěvačka Joss Stone.

www.colours.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru získá výherce v podobě akreditace. V místě konání akce na místě označeném „Akreditace“ se výherce prokáže svým platným dokladem a budou mu vydány 4 vstupy!