Právě vysíláme

Evropa 2 Tě dostane na trio DISCIPLES v Praze

Soutěž od pondělí 12. března do pátku 16. března 2018.

Evropa 2 Tě zve na trio Disciples do Prahy a rozdává denně 4 vstupenky!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem mezi 9:00 a 12:00 hodinou, čekat na jakýkoliv výherní song od Disciples (On My Mind, How Deep Is Your Love nebo Jealousy) a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o 4 vstupenky na vystoupení Disciples v sobotu 24. března 2018 v klubu Roxy v Praze.

Londýnští hitmakeři Disciples přijedou do Prahy
Britská trojice Disciples válcuje v současnosti svou pozitivní house music světové dance-floory i hitparády a bylo jen otázkou času, kdy se ukáží i v České republice.

Londýnský projekt je známý pro hitovky They Don’t Know nebo On My Mind, ale i pro své undergroundovější DJ sety. Spolupráce s Calvinem Harissem na songu How Deep Is You Love je v roce 2015 vystřelila mezi nejhranější britské umělce jak v žánrových, tak i komerčních rádiích po celém světě. Premiérové vystoupení Disciples je pořádáno za podpory projektu talentové platformy Coolhunters, která dává prostor mladým umělcům a hudebníkům.

Disciples tvoří Nathan, Gavin a Luke, trojice z jižního Londýna, která začala s produkcí v roce 2013. Názvem sice učedníci, skillem naopak učitelé. Již první EP Remedy vytáhl na vlny BBC Radio 1 DJ Target a následoval i matador Pete Tong, který dal klukům maximální podporu v rámci Radio 1. Nenechali nic náhodě a brzy podepsali nahrávací smlouvu u jeho labelu FFRR. Do roka ho kromě několika šlapavých house singlů odměnili i hitem, který znamenal průlom mezi producentskou elitu – They Don’t Know. Disciples se začali hrnout nabídky na klubové rezidentury a spolupráce se světovou DJskou špičkou.

Následoval společný track How Deep Is Your Love s Calvinem Harrisem a už nebylo pochyb, že zde vzniká světový projekt. Track dosáhl na druhou příčku UK Singles Chart a posbíral velký počet hudebních ocenění jak v UK, tak po celém světě. Rezidentura v Amnesii na Ibize pomohla Disciples vypilovat umění DJ setů, ve kterých šikovně navazují své úspěšné tracky na undergroundovější UK house sound. Jeden z těchto setů si vychutnají i čeští fanoušci, a to 24. března 2018 v Roxy.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama