Právě vysíláme

EVROPA 2 Tě zve na film AFTER: PŘIZNÁNÍ a přináší soutěž o pobyt v hotelu, promítání pro Tvou partu nebo merchandising k filmu

Soutěž od pondělí 31. srpna 2020 do pátku 4. září 2020.

Evropa 2 a Bontonfilm Ti přinášejí možnost získat wellness pobyt v hotelu na Monínci, exkluzivní promítání filmu After: Přiznání nebo merchandising k filmu!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na výherní song oznámený moderátory a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do středy rozdáváme merchandising k filmu After: Přiznání:

  • balzámy na rty
  • batůžek gymsack
  • notýsek
  • tumbler – 350 ml
  • knížku After: Přiznání

Čtvrteční výherce si vysoutěží projekci filmu After: Přiznání pro celou svoji partu v kterémkoliv kinosále CineStar kdekoliv v České republice.

A v páteční soutěži rozdáme dvoudenní pobyt pro 2 osoby v Hotelu Monínec se snídaní a wellness.

Film After: Přiznání (After We Collided) od čtvrtka 3. září 2020 v kinech s Evropou 2
Osudová láska Tessy a Hardina projde divokým vývoje i zradou a čeká ji opravdová zkouška ohněm. Po nečekaném odhalení a přiznání už jejich život a vášnivý vztah nebude nikdy takový, jako před tím. Fenomenální přijetí knižní sérii After se přeneslo i na plátna a po úvodním úspěšném filmu After: Polibek přichází do kin pokračování s názvem After: Přiznání.

Na scénáři k filmu tentokrát pracovala přímo autorka knižních předloh Anna Todd, jež fanouškům slibuje větší věrnost knihám. After: Přiznání navíc slibuje odvážnější podívanou, na rozdíl od romantického úvodu série bude mít druhý díl v USA oficiální označení R, označující mimo jiné sprostý jazyk, zvýšenou nahotu a sexuální scény.

Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti.

Hardin býval krutý a nepoddajný, uměl dívky využít a odkopnout. Teď je to on, kdo by mohl skončit se zlomeným srdcem, kdo bez toho druhého nemůže žít. Udělal obrovskou chybu, díky níž může láska jeho života skončit. Dokáže překonat stíny minulosti a vybojovat svou lásku zpět? Nebude to snadné. Silná láska a divoký vztah totiž Tessu změnily, už není tou nevinnou dívenkou. Stále je zamilovaná, ale současně je silnější a dospělejší. Určitě nechce skončit v slzách. Nový kluk, který se v jejím životě objevil, je navíc pozorný a hodný. S ním by její srdce mohlo najít klid… Je ale klid to, co opravdu chce? Nezvítězí nakonec elektrizující doteky, nenasytné polibky a žhavá touha, kterou umí vzbudit jenom zlobivý Hardin Scott?

První díl s názvem After: Polibek vidělo v českých kinech přes 90 000 diváků, což znamená podobně silný ohlas, jaký měl první díl série Stmívání (110 000 diváků). Filmy After vznikají podle stejnojmenné knižní série bestsellerů Anny Todd. První příběhy After psala Anna Todd pro volně přístupnou internetovou platformu Wattpad, kde se staly naprostým hitem a získaly miliardu přečtení. Knižní podoba a následné celovečerní filmy už jsou happy endem skutečného života.

Více informací včetně galerie najdeš na stránce distributora Bontonfilm.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!