Právě vysíláme

EVROPA 2 Tě zve na LATE NIGHT SHOPPING ve FASHION ARENA PRAGUE OUTLET a rozdává luxusní ceny!

Soutěž od pondělí 7. října do pátku 11. října 2019.

Evropa 2 a Fashion Arena Prague Outlet Ti přinášejí soutěž o párty balíček Late Night Shopping pro 2 osoby v hodnotě 40 000 Kč nebo o dárkové poukazy v hodnotě 10 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka soutěžíme o dárkový poukaz na nákup dle vlastního výběru ve Fashion Arena Prague Outlet v hodnotě 10 000 Kč.

V pátek se dva z Vás utkají v souboji živě v Ranní show o párty balíček Late Night Shopping pro 2 osoby na pátek 11. října 2019! První a druhý volající se utká mezi sebou v souboji otázek  ten, kdo odpoví dřív, než ten druhý, vyhrává!

Co výherce páteční soutěže čeká v rámci Late Night Shopping v pátek 11. října 2019?

  • odvoz luxusním vozem z Hlavního nádraží v Praze na nákupní párty podzimu ve Štěrboholích
  • 2x poukázka na nákup ve Fashion Arena Prague Outlet v hodnotě 10 000 Kč
  • konzumace v baru v místě konání
  • osobní stylistka
  • nákupní asistent
  • zapůjčení luxusního vozu na víkend

Fashion Arena Prague Outlet
Nejznámější outletové centrem v Praze – Štěrboholích nabízí jedinečný zážitek z nákupu a více než 200 značek se slevami 30 – 70 % z outletových cen po celý rok. Členové Fashion Arena Fashion Clubu navíc dostávají 5 % z ceny nákupu zpět, ty mohou využít jako slevu až 25 % při dalším nákupu.

Třetí Late Night Shopping s Evropou 2 se uskuteční v Praze – Štěrboholích v pátek 11. října 2019. V rámci této nákupní párty na Tebe čekají hudební a barmanská show, nespoutané slevy až 80 %, a pro nejmenší i dětský kadeřnický salon a lego koutek. Na místě na Tebe také čeká Fashion Club Party Lounge se sklenkou prosecca a VIP službami zdarma. Klikni pro registraci extra výhod Fashion Clubu!

www.fashion-arena.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!