Reklama

Evropa 2 zve na AERODROME FESTIVAL v čele s LINKIN PARK

AerodromFest_banner_720x448

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 9. ledna do pátku 13. ledna 2017.

Evropa 2 tě zve na Aerodrome Festival s největší hvězdou v line-upu – kapelou Linkin Park – a přináší možnost získat každý den 2x 2 vstupenky.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 od 9:00 do 18:00 hodin, čekat na výzvu moderátora, následně odchytit jakýkoliv výherní song od kapely Linkin Park a jako třetí se při něm dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen tvoje!

Linkin Park se po 10 letech vrátí do Prahy v roli hlavní hvězdy Aerodrome Festivalu
Bezmála 10 let touží tisíce českých fanoušků Linkin Park po jejich koncertním návratu do Čech a letos se jejich přání konečně splní!

Kapela vystoupí v neděli 11. června 2017 v Praze na 4. ročníku Aerodrome Festivalu, který k nám v uplynulých letech přivezl již řadu největších jmen světové hudební scény, jako např.: Metallicu, System Of A Down, Korn, Bring Me The Horizon, Limp Bizkit, Avenged Sevenfold, Alice In Chains a mnoho dalších.

Aerodrome Festival proběhne na letišti v Praze – Letňanech.

Více na:

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

Linkin Park
Prorazit celosvětově hned při vydání 1. alba se podaří jen málokteré kapele a dosáhnout statutu nejprodávanějšího debutu 21. století může jen jedna z nich. Tou partou byli a jsou kalifornští Linkin Park, kteří této mety dosáhli s 19 miliony prodaných kopií nahrávky Hybrid Theory vydané v roce 2000.

Dnes mají Linkin Park na svém kontě již 6 studiových desek, kterých prodali přes 50 milionů a jež jim vynesly platinové ocenění ve 34 zemích na 5 kontinentech. Jen jejich zatím poslední deska The Hunting Party z roku 2014 stanula na 1. místě v přehledu nejprodávanějších alb na iTunes v 67 zemích.

Od svého vzniku odehráli tisíce koncertů po celém světě, v arénách i na největších stadionech, vévodili nejprestižnějším festivalům (jako Reading, Leeds nebo Download v UK, Rock in Rio v Portugalsku nebo Summer Sonic v Japonsku) a v roce 2015 se stali první západní rockovou kapelou, která odehrála 5 stadiónových show v Číně.

Přes 62 milionů fanoušků z Linkin Park učinilo také nejoblíbenější kapelu na Facebooku a obdobné popularitě se těší také na YouTube, kde mají bezmála 7 milionů předplatitelů a celkový počet zhlédnutí jejich videí přesahuje 5 miliard!

V České republice koncertovali naposledy v létě v roce 2008 v Brně, rok předtím v Praze.

V roce 2005 Linkin Park založili charitativní nadaci Music For Relief na pomoc obětem přírodních katastrof jako např. hurikánu Katrina, zemětřesení v čínské provincii Sečuan, tsunami v Thajsku nebo epidemie cholery v Zimbabwe. Od svého vzniku tato organizace vypomohla na čtyřech kontinentech už více než 8 miliony dolarů. Music For Relief se věnuje i ochraně životního prostředí a prevenci globálního oteplování, k jehož redukci vysázela již přes milion stromů. Více na www.musicforrelief.org.

Linkin Park vystoupí 11. června 2017 v Praze poprvé po 10 letech v rámci světového turné, na které se rozjedou na podporu jejich netrpělivě očekávaného 7. studiového alba, které právě nahrávají.

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.