Právě vysíláme

Exotická dovolená na ZANZIBARU od TESCO MOBILE

Soutěž od pondělí 29. června 2020 do pátku 3. července 2020.

Evropa 2 a Tesco Mobile Ti přinášejí soutěž o dovolenou na Zanzibaru pro 2 osoby na 9 dní letecky all inclusive! Kromě toho můžeš vyhrát i poukázky na nákupy v Tesco v hodnotě 5 000 Kč a SIM karty Tesco Mobile!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka soutěžíme každý den o poukázky na nákupy v Tesco v hodnotě 5 000 Kč a SIM kartu Tesco Mobile s neomezeným voláním, SMS a 1 GB dat na 30 dní.

 

A v pátek to přijde! Dva z Vás se utkají v trestném střílení živě na Evropě 2 o dovolenou na Zanzibaru pro 2 osoby na 9 dní letecky all inclusive v hotelu Samaki Lodge na pobřeží Uroa. První volající se utká v souboji otázek s výhercem klientské soutěže Tesco Mobile – ten, kdo odpoví dřív, než ten druhý, jede na Zanzibar! Poražený dostane cenu útěchy – poukázky na nákupy v Tesco v hodnotě 5 000 Kč a SIM kartu Tesco Mobile s neomezeným voláním, SMS a 1 GB dat na 30 dní.

Hlavní výhru bude výherce čerpat v . Z důvodu šíření koronaviru Covid–19 si může výherce vybrat i alternativu ve formě celoročních nákupů v Tesco v hodnotě 100 000 Kč.

Tesco Mobile – štědrý operátor
Tesco Mobile
přináší SIM kartu, se kterou nejenže voláš a SMSkuješ neomezeně do všech sítí, ale máš i 1 GB dat. To vše bez závazků a faktur.

www.tescomobile.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!