Právě vysíláme

Fandí celá rodina. S TESCO MOBILE naživo v Kodani

Soutěž od pondělí 23. dubna do pátku 27. dubna 2018.

Pojď soutěžit s Evropou 2 a Tesco Mobile a vyhraj výlet pro 4 osoby na finále mistrovství světa v Kodani. Kromě toho můžeš vyhrát i mobilní telefony s kreditem od Tesco Mobile.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál Leoše a Patrika a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš na soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
S Tesco Mobile můžeš vyhrát zájezd do Kodaně na finále MS v hokeji nebo mobily od společnosti Samsung.

Od pondělí do čtvrtka soutěžíme o:

  • smartphone Samsung Galaxy J5
  • 10 GB dat
  • SIM kartu Tesco Mobile s kreditem v hodnotě 1 000 Kč

V pátek se dva z vás utkají v trestném střílení živě v Ranní show o výlet do Kadaně pro celou rodinu!

Chceš vyhrát zpáteční letenky do Kodaně pro 4 osoby, ubytování v hotelu**** pro 4 osoby se snídaní na 2 noci a vstupenky na dva finálové zápasy MS v hokeji v neděli 20. května 2018? To Ti dá jedině Evropa 2 a Tesco Mobile! První a druhý volající se utkají v souboji otázek  ten, kdo odpoví dřív, než ten druhý, jede do Kodaně s celou rodinkou! Poražený dostane cenu útěchy  smartphone Samsung Galaxy J5, 10 GB dat a SIM kartu Tesco Mobile s kreditem v hodnotě 1 000 Kč.

Tesco Mobile  štědrý operátor
Nejštědřejší operátor Tesco Mobile Ti přináší nový balíček Štědroňovi! Neomezené volání a SMS v síti Tesco Mobile je ideální řešení pro rodiny. Bez smluv a bez faktur.

www.tescomobile.cz


Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama