Právě vysíláme

GORILLAZ ohlašují THE HUMANZ TOUR a Evropa 2 bude se svými posluchači u toho!

Soutěž od pondělí 18. září do neděle 24. září 2017.

Evropa 2 rozdává několikrát denně 4 vstupenky na koncert Gorillaz v Praze.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 skrz celý den mezi 7:00 a 15:00 hodinou, čekat na jakýkoliv výherní song od Gorillaz a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V soutěžním vstupu máš šanci vyhrát 4 vstupenky na koncert Gorillaz, který se koná v úterý 14. listopadu 2017 v O2 areně v Praze.

Gorillaz ohlašují The Humanz Tour
Rozhodně nebudeme vůbec přehánět, když řekneme, že se na návrat Gorillaz čekalo netrpělivě, nedočkavě a rozechvěle. Není tomu dlouho, co spatřilo světlo světa album Humanz, první nové studiové album kapely po 7letech, a dostalo se mu vřelého přijetí.

Na The Humanz Tour vystoupí Murdoc Niccals (basová kytara), Noodle (kytara), Russel Hobbs (bicí) a 2D (zpěv) za doprovodu Gorillaz live band, který tvoří Damon Albarn, Gabriel Wallace, Mike Smith, Jesse Hackett, Jeff Wootton, Karl Vanden Bossche a Seye Adelekan – společně s vybranými účinkujícími z hvězdné sestavy velké rodiny Gorillaz.

Během uplynulých týdnů se toho u Gorillaz událo mnoho: kapela vydala 5 nových skladeb, bodovala s nejúspěšnějším debutem v historii YouTube, s klipem režírovaným Jamie Hewlettem, 6minutovým animovaným filmem Saturnz Barz (Spirit House), představila novou aplikaci míchané reality a užívala si další skvělý převratný úspěch, kdy 2D a Murdoc poskytli MistaJamovi svoje vůbec první reálné interview, streamované live z Londýna fanouškům po celém světě.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.

Více na:

 

Gorillaz
Gorillaz tvoří zpěvák 2D, basový kytarista Murdoc Niccals, kytarista Noodle a bubeník Russel Hobbs. Vznikli díky Damonu Albarnovi a Jamie Hewlettovi. Jejich stejnojmenné debutové album vyšlo v roce 2001Další alba kapely, která byla oceněna cenami Brit Award a Grammy Award, jsou Demon Days (2005), Plastic Beach (2010) a The Fall (2011).

Vpravdě globální fenomén Gorillaz dosáhl špiček hitparád mnoha zemí a koncertoval po celém světě, od San Diega k Sýrii. Těšil se obrovskému zájmu ve formě stovek milionů streamů a prodejů alb. Gorillaz dosáhli úspěchu naprosto průlomovým způsobem, získali bezpočet cen včetně vytouženého ocenění Jim Henson Creativity Honor a jsou zaznamenáni v The Guinness Book Of World Records jako nejúspěšnější virtuální kapela na světě.

Humanz
14skladbové album Humanz je k dispozici na standardním CD, vinylu a jako digitální download, stejně jako 19skladbové 2CD Deluxe. Limitovaná edice Limited Super Deluxe Vinyl Box Set obsahuje další alternativní verze všech 14 skladeb alba.

Album bylo nahráno v Londýně, Paříži, New Yorku, Chicagu a na Jamajce. Humanz přichází 7 let po vydání alb The Fall a Plastic Beach. Kapela je na desce jako vždy doprovázeni hvězdnou plejádou umělců, mezi kterými jsou Jehnny Beth (Savages), Danny Brown, Benjamin Clementine, De La Soul, D. R. A. M., Peven Everett, Anthony Hamilton, Grace Jones, Zebra Katz, Kelela, Mavis Staples, Vince Staples, Popcaan, Pusha T, Jamie Principle Kali Uchis.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama