Právě vysíláme

Hraj v soutěži s ALZA.CZ

Soutěž od pondělí 4. listopadu do pátku 8. listopadu 2019.

Evropa 2 a Alza.cz Ti přinášejí soutěž o elektroniku Sony!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o elektroniku Sony.

V pondělí rozdáváme bezdrátová sluchátka Sony WH-XB900N
Bezdrátová sluchátka s funkcí Extra Bass a speciální technologií pro potlačení okolního hluku, která funguje naprosto geniálně a jako na koncertě si budeš připadat i v tramvaji plné lidí, protože uslyšíš jenom to, co chceš.

 

V úterý výherce dostane přenosný bluetooth reproduktor Sony XB32 a bezdrátová sluchátka Sony CH510
Tento svítící speaker je mimořádně odolný vůči prachu, písku i vodě. Zkrátka ideální na párty u bazénu, na sněhu nebo třeba písku. Dokonce můžeš propojit víc těchto repráků mezi sebou.

 

Ve středu výherce čekají wireless sluchátka Sony WF-1000XM3
Tato sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku je specialitka, která odstraní jak zvuk motoru letadla, tak klábosení kolegů v kanceláři a dalších nežádoucích otravností, a navíc mají neuvěřitelnou, 24hodinovou výdrž baterie.

 

Ve čtvrtek získá výherce bezdrátový přenosný bluetooth reproduktor Sony XB41
Přenosný bezdrátový bluetooth reproduktor s funkcí Extra Bass má zabudovaná blikající světla synchronizovaná do rytmu hudby. Reproduktor má navíc baterii s výdrží neuvěřitelných 24 hodin.

 

A v pátek jsou ve hře bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM3
Tato sluchátka mají zajímavou funkcí inteligentního poslechu Smart Listening, která díky technologii adaptivního nastavení zvuku Sense Engine automaticky přizpůsobí poslech dané situaci.

 

Alza.cz
V e-shopu Alza.cz seženeš nejen elektroniku, ale taky hračky, parfémy, vybavení pro auto i motorku, na zahradu nebo dobroty pro pejsky a kočičky a mnoho dalšího.

Všechny dárky vyřešíš na Alza.cz.

www.alza.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!