Právě vysíláme

Hraj v soutěži s ALZA.CZ

Soutěž od pondělí 18. listopadu do pátku 22. listopadu 2019.

Evropa 2 a Alza.cz Ti přinášejí soutěž o hodnotné a užitečné ceny pro domácnost!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o alkoholtester Dräger Alcotest 3820. Pondělní ráno patří mimo jiné dopravním zácpám, což by vybízelo ke vtipkování na účet dopravních policistů, ale my se na to podíváme z opačné strany, protože tu máme něco, s čím si naopak na dopraváky můžeš zahrát ?. Měří přesně a jednoduše stisknutím jediného tlačítka, a navíc má senzor, jaký používá i policie.

V úterý rozdáme sadu Pikatec Car Diamont Nano Protection Pack (šampon pro odstranění nečistot, politura na karoserii, odstraňovač nečistot skel, politura na sklo, politura na kola, bílá utěrka, oranžová utěrka, mycí houba, bílý leštící hadřík, oranžový leštící hadřík, ochranné rukavice a informační brožura) + příslušenství Pikatec Car (sušící mikrovláknový ručník, ochrana textilií a silikonová stěrka). Nanokosmetika pro ochranu automobilu je kompletní sada pro Tvůj vůz od karoserie, přes skla, kola až po přípravek na ochranu textilních sedaček a k tomu navíc stěrka a velký ručník z mikrovláken.

Středeční výherce získá průmyslový vysavač Kärcher WD 6 P Premium. Vysavač slouží pro mokré i suché vysávání, s ocelovou nádrží na 30 litrů a s funkcí fukaru.

Ve čtvrtek soutěžíme o vířivý bazén Marimex Pure Spa. Tento bazén má 140 vysoce výkonných bublinkových trysek, a to už je pořádná masáž, navíc si můžeš nastavit teplotu podle svého gusta.

 

V pátek pak rozdáme balíček pro psy – 3x 15 kg krmiva pro psy Nativia Adult Lamb & Rice s hypoalergenní recepturou obsahujícího rýži a jehněčí pro krásnou srst + balíček českých doplňků stravy pro psy Vitar (2x ArtiVit Pegas – Extra silná kloubní výživa pro koně běžně užívaná jako doplněk stravy pro psy, 2x Artivit Sirup – Chondroprotektivum pro psy a kočky, 2x přípravek na zuby DentON – Pro redukci zubního plaku a kamene pro psy, 2x ArtiVit Forte – Sypká směs aktivních látek – Chondroprotektivum pro psy a kočky a 2x batoh Vitar). Na Alza.cz najdeš i oddělení Pet, kde koupíš psí i kočičí dobroty, hračky, pelíšky a spoustu dalšího. Soutěžíme o tři patnáctikilová balení krmiva pro psy Nativia Adult Lamb & Rice, s hypoalergenní recepturou obsahujícího rýži a jehněčí pro krásnou srst. Ke granulím navíc získáš balíček českých doplňků stravy pro psy Vitar, který obsahuje kloubní výživu, sirup a přípravek na zuby.

Alza.cz
V e-shopu Alza.cz seženeš nejen elektroniku, ale taky hračky, parfémy, vybavení pro auto i motorku, na zahradu nebo dobroty pro pejsky a kočičky a mnoho dalšího.

Všechny dárky vyřešíš na Alza.cz.

www.alza.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!