Právě vysíláme

Hraj v soutěži s ALZA.CZ

Soutěž od pondělí 2. prosince do pátku 6. prosince 2019.

Evropa 2 a Alza.cz Ti přinášejí soutěž o sportovní vybavení!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o stan Hannah Barrack 4 Capulet Olive. Komfortní rodinný tunelový stan Hannah Barrack 4 s velkou ložnicí, předsíňkou, větracími otvory s možností regulace a s odolnými sklolaminátovými pruty.

 

V úterý rozdáme koloběžku Yedoo Rodstr Whiteblack. Kolobrnda Yedoo Rodstr není žádné prdítko, ale cestovní koloběžka s velkými nafukovacími koly a lehkým celohliníkovým rámem s aerodynamickým tvarem čili s výbavou na dlouhé i krátké cesty, na vyjížďky do města i do krajiny.

 

Středeční výherce získá elektrickou koloběžku Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30. Tahle koloběžka od firmy Segway má na jedno nabití dojezd až 65 kilometrů, což už je pořádná štreka, takže kromě kličkování městem můžeš vykličkovat i na delší vzdálenosti. Pohání ji bezkontaktní motor s vysokým výkonem, bezdušové pneumatiky tlumí nárazy a o bezpečnost se stará duální brzdový systém a integrovaná LED světla. Navíc můžeš koloběžku Ninebot připojit k appce se spoustou nastavení a hlavně zabezpečením proti krádeži!

 

Ve čtvrtek výherce získá běžecký pás Lifefit TM3300. Běžecký trénink prospívá našemu zdraví a v neposlední řadě je to zábava. Běžecký pás Lifefit se třemi úrovněmi náklonu, LCD displejem, integrovaným reprákem a bluetooth, snímačem tepové frekvence a dvanácti běžeckými programy.

 

V pátek je výhrou lyžařská helma Salomon Driver S Black. Helma Salomon Driver má speciální vnitřní EPS konstrukci pro lepší absorpci nárazů, systém regulace proudění vzduchu a aktivní ventilaci, ale hlavně má zabudovaný vizor, díky kterému nepotřebuješ lyžařské brýle a navíc budeš na svahu vypadat jako pilot stíhačky. Super dárek pro lyžaře i snowboardisty!

 

Alza.cz
V e-shopu Alza.cz seženeš nejen elektroniku, ale taky hračky, parfémy, kosmetiku, vybavení pro auto i motorku, na zahradu nebo dobroty pro pejsky a kočičky a mnoho dalšího.

Všechny dárky vyřešíš na Alza.cz.

www.alza.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.