Právě vysíláme

Hraj v soutěži s ALZA.CZ

Soutěž od pondělí 9. prosince do pátku 13. prosince 2019.

Evropa 2 a Alza.cz Ti přinášejí soutěž o elektroniku od Niceboy!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o autokameru Niceboy Pilot Q8, bezdrátová špuntová sluchátka Niceboy Hive Pods 2 a fitness náramek Niceboy X–Fitpolo Black. Skvělá kamera do auta Niceboy Pilot Q8GPS modul s detekcí radarů a kromě toho Super Full HD rozlišení a pokročilé asistenční systémy. Bezdrátová špuntová sluchátka Hive Pods 2 mají vylepšený zvuk MaxxBass a dotykové ovládání. A fitness náramek Ti pomůže ohlídat tep, dobrý spánek i spálené kalorie.

 

V úterý rozdáme sadu bezdrátová špuntová sluchátka Niceboy Hive Podsie, bezdrátový reproduktor Niceboy Raze 2 Ego, outdoorovou kameru Niceboy Vega 6 Star a fitness náramek Niceboy X–Fitpolo Black. Bezdrátová špuntová sluchátka Hive Podsie nabízí vynikající zvuk, bezdrátový reproduktor Raze 2 Ego s krystalicky čistým zvukem vydrží až 11 hodin, fitness náramek X–Fitpolo pomůže ohlídat tep i spálené kalorie a perfektní outdoorova kamera Vega 6 Star s 4K rozlišením nabízí režim pro natáčení pod vodou.

 

Středeční výherce získá bezdrátový reproduktor Niceboy Raze 2 Ego, bezdrátová špuntová sluchátka Niceboy Hive Pods 2 a outdoorovou kameru Niceboy Vega 6 Star. Bezdrátový reproduktor Raze 2 Ego s krystalicky čistým zvukem má výdrž až 11 hodin, bezdrátová špuntová sluchátka Hive Pods 2 nabízí vylepšený zvuk MaxxBass a dotykové ovládání a perfektní outdoorová kamera Vega 6 Star s 4K rozlišením nabízí režim pro natáčení pod vodou.

 

Ve čtvrtek soutěžíme o chytrý náramek Niceboy X–Fit Active, bezdrátová špuntová sluchátka Niceboy Hive Pods 2 a outdoorovou kameru Niceboy Vega 6 Star. Chytrý náramek X–Fit Active měří srdeční tep, kroky, spálené kalorie a dokonce umí i monitorovat spánek a měřit krevní tlak. Bezdrátová špuntová sluchátka Hive Pods 2 mají vylepšený zvuk MaxxBass a dotykové ovládáním. A nabídneme i perfektní outdoorovou kameru Vega 6 Star s 4K rozlišením a režimem pro natáčení pod vodou.

 

V pátek pak rozdáme od Niceboy herní sluchátka s prostorovým zvukem, optickou drátovou myš a herní klávesnici. Máme tady 3 vychytávky od značky Niceboy z herní řady Oryx, konkrétně herní sluchátka s prostorovým zvukem možností nastavení vibrací, optickou drátovou myš s 8 tlačítky a rychlou odezvou 1 ms a robustní herní klávesnici s mechanickými spínači a nastavitelným barevným podsvícením. S touhle výbavou budeš kosit nepřátele a sekat bosse jedna radost.

 

Alza.cz
V e-shopu Alza.cz seženeš nejen elektroniku, ale taky hračky, parfémy, vybavení pro auto i motorku, na zahradu nebo dobroty pro pejsky a kočičky a mnoho dalšího.

Všechny dárky vyřešíš na Alza.cz.

www.alza.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!