Právě vysíláme

I letos Tě na BALATON SOUND dostane díky soutěži EVROPA 2!

Soutěž od pondělí 11. června do pátku 15. června 2018.

Evropa 2 Ti přináší festival Balaton Sound a v rámci soutěže každý den 2 exkluzivní celofestivalové vstupenky.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem mezi 9:00 a 12:00 hodinou, čekat na výherní song některého z vystupujících a jako šestý se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud se opravdu dovoláš jako šestý v pořadí, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2x exkluzivní celofestivalovou vstupenku na festival Balaton Sound, který se koná od středy 4. července 2018 do neděle 8. července 2018 v maďarském Zámardí u jezera Balaton.

Balaton Sound
Festival Balaton Sound přináší i letos pěknou várku talentovaných interpretů, kteří se připojí k největším hvězdám současné elektroniky, popu, hip-hopu a grimu. Letos vystoupí třeba The Chainsmokers, Axwell Λ Ingrosso, Alesso, Disciples, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Ella Eyre, Jonas Blue, Martin Garrix, Martin Solveig, Oliver Heldens, Timmy Trumpet, Ty Dolla $ign, Big Sean, Rita Ora, Eric Prydz, Yxng Bane a mnoho jiných zvučných jmen.

Místem konání bude jako každoročně malebné jezero Balaton. Jedna z největších evropských hudebních událostí pod širým nebem se koná od středy 4. července 2018 do neděle 8. července 2018. Na devíti různých pódiích nabídne žánrovou rozmanitost, ale také působivá divadelní přestavení a karnevaly. Za zmínku stojí i luxusní kempování, výborné jídlo a pití.

Nová scéna Clubs On The Beach na pláži představí přední evropské taneční kluby se rezidentními DJs.
www.balatonsound.com/cz/clubsonthebeach

 

The Chainsmokers se rozhodli podpořit charitativní projekt – dva návštěvníky Balaton Soundu čeká jedinečné VIP setkání a pozdravení s kapelou.
Jedinou podmínkou návštěvníků Balaton Soundu pro vstup do soutěže je koupit limitovanou edici festivalových triček read it.
www.szigetstore.com/the-chainsmokers-read-it-charity-t-shirts

Festival Balaton Sound už třetím rokem připravuje skvělé odpolední párty na lodi. I letos Tě čeká skvělý program uprostřed jezera Balaton s 300 dalšími návštěvníky festivalu!
www.balatonsound.com/cz/boatparties

Vstupenky: POZOR! 4 denní permanentky jsou již vyprodány a v pátek 22. června 2018 zdražuje vstupné na finální cenu.
www.balatonsound.com/cz/vstupenky/category/entry-ticket

Kompletní program, vstupenky a další informace na:

Mrkni na aftermovie z loňského ročníku:

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhra je nepřenosná a jména na vstupenkách nelze následně přepsat!