Právě vysíláme

I letos Tě na festival SZIGET dostane díky soutěži EVROPA 2!

Soutěž od pondělí 16. července do pátku 20. července 2018.

Evropa 2 Ti přináší festival Sziget a v rámci soutěže každý den 2 exkluzivní celofestivalové vstupenky.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ráno Evropy 2 s Pájou Cejnarem mezi 6:00 a 9:00 hodinou, čekat na výherní song některého z vystupujících a jako šestý se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud se opravdu dovoláš jako šestý v pořadí, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2x exkluzivní celofestivalovou vstupenku na festival Sziget, který se koná od středy 8. srpna do středy 15. srpna 2018 v maďarské Budapešti.

Sziget
26. ročník festivalu Sziget se jako každý rok uskuteční na zeleném ostrově Óbudai v centru maďarské metropole Budapešti. Ten se i letos v srpnu promění na legendární ostrov Svobody, aby od středy 8. srpna do středy 15. srpna 2018 přivítal Szigeťany z více než 100 zemí světa.

Návštěvníci se mohou těšit na ty největší hvězdy současného popu, jsou jimi hip-hopový král Kendrick Lamar, vyhlášený DJ Kygo nebo nepřekonatelně energičtí Arctic Monkeys. Dorazí také vizuální legendy, kapela Gorillaz, popová princezna a čerstvá držitelka ceny Brit Award Dua Lipa i folk rocková partička Mumford & Sons. Se svojí show nezůstane pozadu ani melancholická Lana Del Rey či lamač dívčích srdcí Shawn Mendes.

Na letošní ročník festivalu Sziget např. dorazí: Above & Beyond, Alle Farben, Arctic Monkeys, Asaf Avidan, Aurora, Bastille, Clean Bandit, Don Diablo – 13. srpna, Dua Lipa, Gorgon City, Gorillaz, JP Cooper, Kaleo, Kendrick Lamar, Kygo, Lana del Rey, Liam Gallagher, Lykke Li, Milky Chance, MØ, Mumford & Sons, Parov Stelar, Peter Aristone, Shawn Mendes, Stormzy, The Kooks, Thom Artway, Tujamo, Ummet Ozcan, Zara Larsson nebo Zhu.

Kompletní program, vstupenky a další informace na:

Mrkni na aftermovie z loňského ročníku:

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhra je nepřenosná a jména na vstupenkách nelze následně přepsat!