Právě vysíláme

Jarní prázdniny na adrenalinové vlně s AQUALANDEM MORAVIA

Poslouchej Evropu 2 a soutěž s námi od pondělí 13. února 2023 do pátku 17. února 2023.

Soutěž na Evropě 2 s Aqualandem Moravia a vyhrávej celý týden mraky celodenních vstupenek do aquaparku Aqualand Moravia nebo dokonce i ubytování v hotelu Aqualand Inn pro 2 osoby s neomezeným vstupem do vodního světa aquaparku Aqualand Moravia!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Afterparty s Pavlem Cejnarem od 9:00 do 11:00 hodin, počkej si na signál a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka soutěžíme každý den o 4 celodenní vstupenky do aquaparku Aqualand Moravia – bazény, tobogány + vstup do wellness Forum Romanum a Pálava na 120 minut.

Pátečního výherce čeká ubytování v hotelu Aqualand Inn pro 2 osoby na 1 noc v pokoji kategorie Superior se snídaní a neomezeným vstupem do aquaparku Aqualand Moravia – bazény, tobogány + vstup do wellness Forum Romanum a Pálava.

Aqualand Moravia
Rozjeď jarní prázdniny na parádní adrenalinové vlně. V Aqualandu Moravia na Tebe čeká 18 atrakcí – nejvíce adrenalinu zažiješ na u rampě s názvem U Wave. Dále tu najdeš 11 bazénů, teplo jako u moře, a hlavně nekonečnou zábavu. Prázdniny utečou jako voda, tak honem do Pasohlávek! A to vše už 10. rokem.

Navíc Tě čekají i 2 patra wellness – Forum Romanum a před 3 lety otevřené wellness Pálava.

Nejmenší návštěvníci se teď navíc vyřádí v novém dětském bazénu Tutti Frutti se spray parkem.

A pokud plánuješ víkend na Moravě, hned vedle Aqualandu Moravia najdeš hotel Aqualand Inn s pokoji s výhledem na Pálavu a skvělými snídaněmi.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!