Právě vysíláme

JEŽÍŠEK EVROPY 2 i letos rozdává lupeny na koncerty a akce Evropy 2, elektroniku nebo zájezdy na dovolenou!

Soutěž od pondělí 9. prosince do pondělí 23. prosince 2019.

Ježíšek Evropy 2 tento rok během 15 dní rozdává dovolené z nabídky Travel Family, smartphony Sony, elektroniku, vstupenky na Comic–Con Prague, festival Beats For Love, na akci 90s Explosion a koncerty Jamese Arthura, Milky Chance nebo Pentatonix!

Soutěžíme 3x každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin a 2x každou sobotu a neděli od 7:00 do 18:00 hodin, takže nadělíme za celou dobu soutěže 41 cen našim posluchačům!

Pokud v těchto časech uslyšíš výherní singl E2 CREW – Vanoczech, stačí zavolat na telefonní číslo +420 257 400 888dovolat se jako čtvrtý v pořadí a vybrat si 1 ze 41 čísel v Adventním kalendáři Evropy 2. Pod každým číslem se skrývá jiná výhra.

Každý k výhře navíc získá limitovanou edici trenýrek Evropy 2 s motivem MaXXimum muziky.

Držíme Ti flek – i o Vánocích!

 

Ježíšek Evropy 2 tento rok nadělí:

 • smartphony Sony Xperia 10 Black – Dual SIM,
 • vstupenky na koncert zpěváka Jamese Arthura, který se koná ve středu 28. ledna 2020 ve Foru Karlín v Praze,
 • vstupenky na koncert kapely Milky Chance, který se koná v neděli 1. března 2020 ve Foru Karlín v Praze,
 • vstupenky na koncert kapely Pentatonix, který se koná v neděli 22. března 2020 v O2 universu v Praze,
 • vstupenky na Comic–Con Prague, který proběhne od pátku 7. února do neděle 9. února 2020 v O2 universu v Praze,
 • vstupenky na akci 90s Explosion, která se koná v sobotu 23. května 2020 na Výstavišti Praha – Holešovice,
 • vstupenky na festival Beats For Love, který proběhne od čtvrtka 2. července do neděle 5. července 2020 v Ostravě,
 • pobyt v Chorvatsku pro 2 osoby od Travel Family – Baška Voda, hotel Horizont**** s polopenzí na 7 nocí v termínu od soboty 20. června do soboty 27. června 2020 vlastní dopravou,
 • pobyt v Chorvatsku pro 4 osoby od Travel Family – Promajna, apartmán pavilonu Dukić B bez stravy na 7 nocí v termínu od soboty 13. června do soboty 20. června 2020 vlastní dopravou,
 • dárkové poukazy na výběr dovolené z nabídky Travel Family v hodnotě 5 000 Kč,
 • přenosný bluetooth reproduktor Sony SRS–XB32,
 • vysavač Beko 2v1 VRT 61818 VW,
 • tlakový rýžovar s indukcí Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker,
 • trenýrky v limitované edici Evropa 2

Cestovní kancelář Travel Family – Rodina specialistů na dovolenou

 • Cestovní kancelář Travel Family sdružuje čtyři tradiční a oblíbené brandy Vítkovice Tours, Viamare, VTT a Kovotour Plus, které na českém trhu působí už více než 27 let.
 • Travel Family je jedničkou na trhu cestovního ruchu pro cestování do Chorvatska, má nejširší nabídku pro cestování do Řecka a na Kypr a díky této akvizici se stává také jedničkou pro cestování do Černé Hory.
 • Travel Family je stabilní a silná cestovní kancelář, která se svým obratem přes 1 mld. Kč řadí do Top 6 v České republice. Ročně zprostředkuje dovolenou pro více než 100 tisíc klientů.
 • Chorvatskou jedničkou na českém trhu jsou Vítkovice Tours.
 • Viamare nabízí přes 30 řeckých destinací, včetně méně známých ostrovů.
 • VTT se specializuje na luxusní řecké destinace a také na Kypr.
 • Kovotour Plus na Černou Horu a Albánii.

www.travelfamily.cz

 

Evropa 2 přináší legendární Comic–Con, který poprvé míří do Prahy a my u toho budeme s Tebou. Celosvětově nejslavnější festival pop-kultury proběhne od pátku 7. února do neděle 9. února 2020 v pražském O₂ universu. V průběhu Comic–Conu se můžeš vyfotit s hollywoodskými herci, zažít s nimi besedu, zahrát si na desítkách konzolí a PC nejnovější hry, vyzkoušet zajímavé deskovky, vidět naživo stovky lidí v unikátních kostýmech a nakoupit si skvělé artefakty ze světa pop-kultury. Na jednom místě můžeš potkat hollywoodské představitele Hellboye Rona Perlmana, Supermana Brandona Routha, Nočního krále z Her o Trůny Vladimíra Furdíka nebo kouzelníka Karkarova z Harryho Pottera Predraga Bjelace. Comic–Con Prague je také o možnosti sehnat exkluzivní merchandising, tisíce originálních triček, komiksů, či speciálních sběratelských edic, které Ti mohou i jejich tvůrci podepsat.

www.comiccon.cz

 

Evropa 2 Tě zve na největší 90’s akci u nás. Miluješ devadesátky? Přijď na unikátní hudební festival 90s Explosion, který se koná v sobotu 23. května 2020 na Výstavišti Praha – Holešovice a zažij největší 90’s open–air festival u nás! Světový koncept kontinuální show s největšími ikonami a hity této doby na jednom velkolepém pódiu.

www.90sexplosion.com

 

Evropa 2 Tě zve na největší taneční festival v srdci Evropy – Beats For Love, který se uskuteční od čtvrtka 2. července do neděle 5. července 2020 v jádru industriální národní kulturní památky v Ostravě. Prostředí Dolních Vítkovic plné železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou vynikající hudby a bohatého doprovodného programu. Prvním zveřejněným headlinerem bude Lost Frequencies, od něhož znáte hity jako Are You With Me, Reality nebo Crazy a další jména budou přibývat.

www.b4l.cz

 

Fource Entertainment přivážejí do Prahy 3 interprety a Evropa 2 bude u toho!

 • Zpěváka Jamese Arthura, který se vrátí po pěti letech do Prahy. Nejúspěšnější vítěz britského X Factoru vyhrál singlem Impossible a v pražském Foru Karlín ve středu 28. ledna 2020 představí svou chystanou třetí nahrávku You.

www.fource.cz/koncerty/james-arthur-20

 • Indie-folkové duo Milky Chance. Kluci se zapsali do povědomí posluchačů v celé Evropě hitovkou Stolen Dance z roku 2013. Na ni navázala dvěma úspěšnými deskami, ke kterým v listopadu přibyla třetí s názvem Mind The Moon. V klubu pražského Fora Karlín ji dvojice muzikantů představí v neděli 1. března 2020.

www.fource.cz/koncerty/milky-chance-20

 • Fenomén Pentatonix, kteří své největší hity představí v O2 universuPraze v neděli 22. března 2020. Trojnásobní držitelé ceny Grammy a několikanásobně platinoví Pentatonix využívají při svých vystoupeních takzvanou „a cappella“ formu, která v hudbě označuje vokální hudbu nebo zpěv bez doprovodu hudebních nástrojů.

www.fource.cz/koncerty/pentatonix-20

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!