Reklama

Letní párty s DEERS

titulni

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 17. července do pátku 28. července 2017.

Chystáš se na párty, svatbu nebo si prostě chceš pořídit něco třpytivého? Máme pro tebe skvělý tip!

Každý den můžeš v odpoledním vysílání Evropy 2 vyhrát partičku jelínků Deers.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál Tomáše Zástěry a Koko a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš na záludnou otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáme 1 z celkem 8 barevně sladěných balíčků, které ti budou ladit k outfitu ať vyrazíš kamkoliv.

Jako bonus pro čtvrteční výherce máme dvě VIP luxusní sady doladěné pro každou elegantní příležitost.

Složení dárkových balíčků:
Magičtí bílí jelínci – elegantní třpytivé stádo tě opravdu rozzáří. Balíček obsahuje brože, náramek i náušnice.

Neonová kolekce – partička roztomilých neonek je jako stvořená pro letní dovádění. Mix neonek v barvách žluté a růžové.

Námořníci – pěkně vyletněná skupinka jelínků a laňky s veselými proužky. V balíčku najdeš kromě dvou velikostí broží i přívěšek na řetízku a elegantní laň.

VIP balíček laděný do zlata – luxusní balíček v hodnotě 3 500 Kč se zlatavými odlesky broušených kamenů Swarovski Crystals, které se opravdu hodně třpytí. Luxusní edice šperků se hodí na procházku po kolonádě nebo velmi výjimečnou příležitost.

Béžovo – zlatá kombinace – náhrdelník je nejvíc elegantním šperkem v rodině Deers. V dárkovém balíčku najdeš kromě něj i velkou brož a třpytivý náramek.

Kávová kolekce – jelínci inspirovaní kávovými odstíny, tedy odstíny béžové barvy. Vyletněné krasavice jsou připraveni ti dělat doprovod na každé procházce za dobrou kávou.

České barvy – skupinka lesních zvířátek v českých barvách. Balíček obsahuje i jednu speciální brož s designem české vlajky.

Černobílá kolekce – klasická letní limitovaná kolekce inspirovaná černobílými filmy. Elegantní stádečko jelínků, které je připraveno na procházku po červeném koberci.

VIP balíček laděný do stříbrna – luxusní balíček v hodnotě 3 500 Kč se stříbrnými odlesky broušených kamenů Swarovski Crystals, které se opravdu hodně třpytí. Luxusní edice šperků se hodí na procházku po kolonádě nebo velmi výjimečnou příležitost.

Párty partička mini broží – partička mini broží, které můžeš darovat svým kamarádkám a vyrazit na večírek nebo i svatbu. Budeš nepřehlédnutelná.

Deers
Česká značka Deers vyrábí vtipné šperky s motivem jelena už více než 10 let. Letos přibyla do rodinky laň. Jelínek má tak i slečnu. Každý jelen je originál, každý má své jméno a náhradní díly pro malé nehody a je zdobený komponenty Swarovski Crystals.

V základním spektru existuje 9 druhů šperků, kteří jsou doplněni o speciální limitované edice – nyní např. letní kolekce v e-shopu.

Deers nabízí i možnost výroby jelínků na přání, přijímá reklamní objednávky jako dárky pro klienty nebo na svatbu.

Navštiv naše webové stránky www.deers.cz, kde najdeš celý sortiment jelínků, sleduj novinky z Deers rodiny na Facebooku www.facebook.com/deers-kamila a přidej si nás na Instagramu www.instagram.com/deerscz!

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.