Právě vysíláme

LG Life‘s Good

Soutěž od pondělí 11. listopadu do pátku 15. listopadu 2019.

Evropa 2 a LG Ti přinášejí soutěž o LG audiosystémy nebo o LG mikrovlnnou troubu s grilem!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí a od středy do pátku výherci získají LG audiosystém RK7!
LG audiosystém RK7 je plný báječných funkcí a je připravený kamkoliv vyrazit s Tebou. Se skvělým výkonem 550 W, pokročilými DJ funkcemi ovladatelnými pomocí aplikace v telefonu a celou řadou světelných efektů si užiješ klubovou zábavu i venku. Připoj 2 telefony najednou a vytvářej společný playlist, používej zvukové efekty jako Flanger, Phaser nebo Chorus a Delay a nenech se omezovat v kvalitě díky technologii aptX HD. Vychutnej si svou hudbu, zazpívej si karaoke a bav se se svými přáteli zcela novým způsobem.

 

V úterý pak rozdáme LG mikrovlnnou troubu s grilem MH 6535GIS!
Trouba mimo jiné nabízí velký objem 25 litru, antibakteriální EasyClean™ povrch a gril s křemíkovým topným tělesem. Díky technologii Smart Inverter se postará o rychlý a rovnoměrný ohřev pokrmů včetně pečení, grilování, fritování a rozmrazování potravin. Úžasný design, snadné ovládání a rychlá údržba činí z této mikrovlnné trouby vynikající doplněk, který nesmí chybět v žádné moderní domácnosti.

LG
Společnost LG Electronics, založená v roce 1958, je globálním inovátorem v oblasti technologií a výroby, s působností na 140 místech a s více než 70 000 pracovníky po celém světě.

Historie společnosti byla vždy spojena s její touhou pomáhat vést šťastnější a lepší život, claim Life’s Good je toho zřejmým důkazem.

Společnost LG Electronics uvedla na trh nejnovější předem plněnou pračku s ještě lepšími pracími výsledky. Nabízí funkci automatického učení, prací cykly jsou dokončené v kratším čase – již za 39 minut, šetří více energii a chrání oblečení proti poškození.

 

Společnost LG Home Entertainment Company je lídrem v oblasti televizorů, audio-video systémů, monitorů, projektorů a přenosných počítačů. LG je uznávaným inovátorem v oboru, díky svému vedoucímu postavení v OLED technologii, která přináší revoluci v prémiové televizní kategorii. Společnost LG se zavázala k zlepšování životů zákazníků díky inovativním produktům domácí zábavy vedených špičkovou technologií OLED televizorů, v současné době oceňovaných dTestem.

Bohatá paleta klimatizačních jednotek LG pro obytné budovy nabízí více než jen vytvoření příjemné teploty. Řada ARTCOOL Gallery přináší designové klimatizační jednotky, které představují vkusný interiérový doplněk na zeď a současně přináší benefity špičkové technologie. Klimatizační jednotky z nabídky LG Ti pomohou nejen v létě (chlazením), ale i v zimě (vytápěním), jsou výkonné, a přitom tiché a úsporné.

Hledáš cestu k ekologičtějšímu vytápění a klimatizaci? Popřemýšlejte o tepelném čerpadle LG Therma V. Díky vysokému výkonu je optimální k vytápění rodinných domů i firemních objektů. Čerpadlo typu vzduch–voda je určeno k zapojení do topného okruhu, a to buď samostatně nebo v kombinaci s dalšími zdroji tepelné energie. Díky využití nejmodernější technologie přináší výrazné úspory energie a tím snižuje provozní náklady objektu.

www.lg.com/cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!