Právě vysíláme

Maturiťák Evropy 2 2021

Chceš sobě a celé třídě připravit nezapomenutelný maturitní ples? Pak tu máme něco přesně pro Tebe! Na váš maturiťák doručíme kapelu snů, dáme vám 100 000 korun na jeho uspořádání nebo se postaráme o moderátory z řad našich tváří!

Jak se můžeš do soutěže přihlásit?

Stačí, když na tuto stránku nahraješ společnou fotku své třídy, do které jakýmkoliv způsobem zakomponuješ Evropu 2. Můžete se pro ten účel vyfotit, ale v pohodě je i tablo nebo snímek z posledního třídního focení. A pak už jen hlasuj! Ty, Tvoji kámoši, kámoši kámošů… Kdokoliv! Denně může každý z Vás poslat 10 hlasů.


O co hrajeme:

  • 1. místo: vystoupení českého interpreta (kapela, zpěvačka či zpěvák) na maturitním plese – dle termínu plesu třídy a vytíženosti interpretů (výběr interpretů bude třídě navržen pořadatelem)
  • 2. místo: 100 000 Kč na maturitní ples
  • 3. místo: moderace maturitního plesu moderátorem Evropy 2

Nahrát fotku a hlasovat můžeš od pondělí 11. října 2021 do pátku 29. října 2021 do 12:00 hodin. Vyhrávají první tři snímky s největším počtem hlasů.

Vyhlášení proběhne v pondělí 1. listopadu 2021 mezi 15:00 a 18:00 hodinou ve vysílání Odpolední show Evropy 2 a na našich sociálních sítích.

Nahrávat fotky můžeš tady:

Zveřejnění fotky na webu pár minut trvá, proto prosím chvíli počkej a nenahrávej fotky opakovaně!

Hlasuj pro nejlepší fotky: