Reklama

METROPOLE ZLIČÍN

MZ výhry 720×448 4

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Soutěž od pondělí 9. ledna do pátku 13. ledna 2017.

Evropa 2 a Metropole Zličín ti přinášejí možnost vyhrát každý den dárkové certifikáty na nákupy v hodnotě 5 000 Kč.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Celý týden budeme denně soutěžit o dárkové certifikáty v celkové hodnotě 5 000 Kč od Metropole Zličín, které platí ve všech obchodech tohoto nákupního centra. K tomu navíc každý výherce dostane i dárkovou tašku Metropole Zličín.

Metropole Zličín – centrum módy a zábavy

V Metropoli Zličín kromě více než 140obchodů se značkovou módou, najdete také širokou nabídku restaurací, služeb a zábavy.

Nákupní centrum Metropole Zličín je především centrem módy a zábavy, teď máte nejlepší příležitost si v rámci právě probíhajících výprodejů velmi výhodně nakoupit. A jako bonus navíc dostanete stylovou nákupní tašku, která unese až 20 kg a snadno ji složíte do každé kabelky.

Více informací o Metropoli Zličín najdete na stránkách metropole.cz, ale i na sociálních sítích, tak se nezapomeňte mrknout na Facebook a Instagram nebo na módní blog – blog4fashion.cz, kde najdete nejnovější módní tipy a trendy a spoustu dalších zajímavostí ze světa módy.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.