Právě vysíláme

Módní a lifestylová značka S. OLIVER slaví 50leté výročí

Soutěž od pondělí 30. září do pátku 4. října 2019.

Evropa 2 a S. Oliver Ti přinášejí soutěž o poukázky na zboží a doplňky značky S. Oliver v hodnotě 10 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Koko mezi 15:00 a 18:00 hodinou, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o poukázku na zboží a doplňky značky S. Oliver v hodnotě 10 000 Kč – poukázka je jednorázová a platí ve všech prodejnách S. Oliver!

Zažeň podzimní deprese a obleč se do barevných kostkovaných vzorů z nové kolekce S. Oliver!

S. Oliver
Módní značka S. Oliver slaví 50 výročí a přichází s exkluzivní výroční kolekcí, která se vyznačuje károvaným vzorem. Oživ si na podzim svůj šatník o super módní kousky v pestrých barvách.  Nová výroční kolekce se vyznačuje kostkovanými vzory a zdůrazňuje rodinného ducha, který je pro značku S. Oliver typický. V kostkovaných kalhotách, saku nebo šatech zazáříš v každé situaci.

Dámská a pánská kolekce nabízí vše, co si letos na podzim přeje srdce každého milovníka módy. Oblečení je založeno na autentických barvách, jako je jasně červená, námořnická, královská modrá, výrazná kari žlutá, bílá nebo šedá, které jsou pro S. Oliver charakteristické. Doplňky, jako jsou tašky, šály, čepice nebo prošívané tašky, dokonale podtrhnou Tvůj outfit!

www.soliver.cz

Galerie s novou kolekcí:

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!