Právě vysíláme

MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FLORBALE 2018 – WORLD FLOORBALL CHAMPIONSHIPS 2018

Soutěž od pondělí 3. prosince do pátku 7. prosince 2018.

Evropa 2 Tě zve na Mistrovství světa ve florbale v Praze a přináší každý den vstupenky na finálový den v neděli 9. prosince 2018 nebo dárkové poukazy na nákup zboží v oficiálním Fanshopu Českého florbalu!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtku soutěžíme o 4 vstupenky na finálový den v rámci World Floorball Championships 2018, který se koná v neděli 9. prosince 2018 v O2 areně v Praze + dárkový poukaz na nákup zboží dle vlastního výběru v oficiálním Fanshopu Českého florbalu v hodnotě 1 000 Kč s platností do konce roku 2018.

Páteční výherce dokonce vyhraje VIP voucher do klubového patra na finálový den v rámci World Floorball Championships 2018 s cateringem v neděli 9. prosince 2018 v O2 areně v Praze.

Mistrovství světa ve florbale po deseti letech opět v Praze!
Po deseti letech se do České republiky vrací největší světová florbalová akce, Mistrovství světa ve florbale. Šestnáct nejlepších týmů, největší florbalové hvězdy, elitní zápasy, to vše bude v termínu od soboty 1. prosince do neděle 9. prosince 2018 k vidění v pražské O2 areně a aréně Sparta – Podvinný Mlýn.

Český tým bude poprvé v historii na domácím šampionátu usilovat o medaili a navázat tak na poslední úspěch z Göteborgu 2014, kde získali naši reprezentanti bronz. Na fanoušky čeká kromě elitního florbalu i velká multimediální show v prostředí nejmodernější české haly a bohatý doprovodný program. Nenechte si tuto výjimečnou sportovní akci ujít a fanděte českému týmu přímo v aréně nebo u televizních obrazovek.

Všechny kvalifikované týmy jsou na šampionátu rozlosovány do čtyř skupin. Češi se v té své postupně utkají s Německem, Lotyšskem a Švýcarskem. Po skupinových bojích následuje vyřazovací část turnaje, kde se národní tým pokusí změnit historii a vybojovat již zmíněnou první domácí medaili z Mistrovství světa.

Aktuální informace o Mistrovství světa ve florbale 2018 najdeš na webových stránkách akce: www.ceskyflorbal.cz/ms2018/zapasy.

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!