Právě vysíláme

Na kvalitě paliva záleží – vyhraj každý den 5 000 Kč na tankovací kartě SHELL

Soutěž od pondělí 26. února do pátku 9. března 2018.

Evropa 2 a Shell Česká republika Ti přinášejí jedinečnou možnost vyhrát každý den tankovací kartu Shell v hodnotě 5 000 Kč.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a jako první se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o tankovací karta Shell v hodnotě 5 000 Kč.

Karta je platná do února 2022 a umožňuje nákup všech typů pohonných hmot, maziv, autopříslušenství, dostupných programů mycích linek, poplatků za průjezd tunelem, převoz trajektem, dálničních poplatků, silničních daní a poplatků. Hodnota tankovací karty může být čerpána postupně v několika transakcích. Karta je akceptována na všech čerpacích stanicích Shell v České republice, Slovensku, Maďarsku, Polsku, Rusku a Bulharsku.

Shell
Společnost Shell Czech Republic je součástí Skupiny Shell – globální energetické firmy působící ve více než 70 zemích celého světa.

V současné době provozuje po celém světě více než 43 000 čerpacích stanic a každý den prodává palivo, jídlo, kávu a jiné zboží více než 30 miliónům zákazníků.

V České republice obsluhuje Shell své zákazníky na 175 čerpacích stanicích.

www.shell.cz

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama