Právě vysíláme

Nejlepší IT řešení nejen pro Tvůj byznys – FUJITSU

Soutěž od pondělí 16. prosince do pátku 20. prosince 2019.

Evropa 2 a Fujitsu Ti přinášejí soutěž o monitory a počítače Fujitsu!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do středy nadělíme monitor Fujitsu P24 v hodnotě 8 500 Kč. Od tohoto full HD monitoru nebudeš chtít odtrhnout oči. Nejen proto, že má tenký rámeček a precizní design, ale hlavně proto, že je speciálně upravený pro náročnou kancelářskou práci. Celodenní hledání vánočních dárků nebo diskuze na sociálních sítích o kvalitách bramborového salátu pro něj nejsou problém. Displej je navíc v energetické třídě A+.

Ve čtvrtek budeme soutěžit o stolní počítač Fujits Esprimo G558 v hodnotě 17 500 Kč. Je to minipočítač o objemu 0,86 litru, přitom má 2jádrový procesor Intel, 4 GB paměti a 500 G disk. Je to japonský kolibřík, kterého můžeš přišroubovat pod stůl či za obrazovku. Vůbec o něm nebudeš vědět, zapnout i vypnout se dá přes monitor. Navíc nežere moc energie, je to úsporný Japonec, jak má být. A Fujitsu Ti navíc dá tříletou záruku opravy do druhého pracovního dne.

A v pátek pro Tebe máme byznys ultrabook Fujitsu Lifebook U939 v hodnotě 52 000 Kč. Váží jen 920 gramů a když běháš celý den po městě, tak ho ani neucítíš. Tělo má z lehké slitiny a je pouhých 15,5 mm tenký. Baterie mu vydrží víc jak jeden pracovní den, takže nabíjení ani nemusíš řešit. Prostě dokonalá ukázka, co ti Japonci umějí. A Fujitsu Ti navíc dá tříletou záruku opravy do druhého pracovního dne.

Fujitsu
Firma Fujitsu dodává na český trh rozsáhlou nabídku notebooků, ze kterých si vybere manažer, student a třeba i uklízečka.

U Fujitsu si sám nakonfiguruješ jakoukoliv sestavu. Notebooky jsou vysoce spolehlivé, už téměř šedesát let se totiž všechny vyrábějí buď v Japonsku nebo v Německu. A když spojíš německou preciznost s japonskou technologií, vznikne prostě dokonalý produkt!

www.fujitsu.com/cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.