Právě vysíláme

NORDIC TELECOM přináší do telekomunikací překvapivou volnost, kterou můžeš zažít i Ty!

Soutěž od pondělí 14. října do pátku 18. října 2019.

Evropa 2 a Nordic Telecom Ti přinášejí soutěž o lety balónem pro 2 osoby!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně hrajeme o voucher na let balónem pro 2 osoby od www.ebalon.cz (volba místa konání a termínu dle preferencí).

Výhra zahrnuje vlastní let balónem, občerstvení (sekt a něco k snědku), dopravu zpět z místa přistání na místo vzletu (alternativně z Prahy i na místo konání letu), fotografie z průběhu letu a certifikát „vzduchoplavce“!

Nordic Telecom přináší do telekomunikací překvapivou volnost. Užij si ji doslova na vlastní kůži. Proleť se balonem, zažij svět z ptačí perspektivy a získej nadhled, který v životě všichni potřebujeme. Prohlédni si z výšky Český ráj, Konopiště nebo třeba Posázaví. Se skleničkou dobrého sektu v ruce můžeš nechat všechny své starosti alespoň na chvíli na zemi.

 

Nordic Telecom
Nordic Telecom
je telekomunikační operátor, který staví, a jako první u nás spustil moderní 5 G ready síť, na které poskytuje stabilní pevné internetové připojení na doma.

Filozofie Nordic Telecom je nabídnout zákazníkům volnost, která v telekomunikacích chybí. Bez závazků, bez datových limitů a omezení. To vše se zodpovědným přístupem k technologiím, lidem a světu kolem nás.

Hlavní výhody Nordic 5 G internetu

  • Volnost: Naše služby nabízíme bez závazku a datového limitu.
  • Stabilita: Služby jsou stabilnější, než služby poskytované wi-fi operátory díky vyhrazenému, nezarušenému rádiovému pásmu.
  • Rychlost: Dosahované rychlosti jsou vyšší, než jaké nabízí lokální wi-fi poskytovatelé. Stačí rodině k souběžnému stahování a sledování obsahu na více zařízeních najednou.
  • Jednoduchost: Služby lze sjednat jednoduše on-line.

Náš příběh
Doba se zrychluje, výkon počítačů se každý rok zdvojnásobuje, nastupuje digitalizace a robotizace. Podstata člověka, jako svobodného jedince, mizí ve společenském soukolí a nahrazuje ji honba za uměle vyvolanými potřebami, které nemají hlubší smysl.

V této době neustálých změn a tím netušených příležitostí si plně uvědomujeme, že je třeba se dokázat zastavit a položit si fundamentální otázky: Co je vlastně podstatné? Kde je priorita našeho života?

Věříme, že není možné se rozvíjet na základě „zisku“ a „spotřeby“. Nechceme úspěch člověka měřit výší hmotných statků, ale přínosem pro komunitu. Zodpovědnost za společnost jako celek a svoboda jednotlivce, jsou pro nás základ.

Proto se vracíme ke kořenům lidství, vnitřní integritě, souladu s přírodou i mezi lidmi a hlavně k pokoře. To je podle nás cesta k dlouhodobé prosperitě, kterou jsme si vybrali. Tyto „severské“ hodnoty jsou pro nás nositeli rovnováhy našich životů. A právě na nich se zrodil náš internet a celá filozofie Nordic Telecom. Nabízíme kvalitu, inspirujeme k rozvoji a všemu co vede k lepšímu propojení lidí – ke vzdělání, svobodě informací a šíření znalostí.

Vytvořili jsme společnost, která nabízí nejmodernější technologie, které nám pomáhají a zároveň nám nediktují. Společnost, která vrací do života svobodu a překvapivou volnost. Bez závazků, limitů a omezení.

www.nordictelecom.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!