Právě vysíláme

Objev nový styl úklidu s robotickým vysavačem iRobot Roomba®

Soutěž od pondělí 16. listopadu 2020 do pátku 20. listopadu 2020.

iRobot Ti přináší možnost vyhrát každý den robotický vysavač iRobot Roomba® i7!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o robotický vysavač iRobot Roomba® i7.

Robotický vysavač iRobot Roomba® i7 v hodnotě 12 999 Kč disponuje sadou technologií, které posouvají hranice úklidu zase o kus dál. Má navigaci iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint, dokáže uklidit jakékoliv prostory. Díky přítomnosti rotujícího bočního kartáčku dokáže Roomba® efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další těžko dostupná místa.

Roomba® i7 s inteligentním mapováním Imprint Ti dodá absolutní kontrolu nad tím, kdy a kde má robot uklízet.

 

 

 

iRobot
Značka iRobot je tady již 30 let. Robotické vysavače iRobot Roomba a mopy iRobot Braava jsou součástí více než 30 milionů domácností. Zapřáhni do předvánočního úklidu robotický vysavač iRobot už nyní!

Už více než 30 miliónům uživatelů po celém světě změnil iRobot a jeho robotičtí pomocníci život. Dopřej si více času na sebe a na své blízké a naděl si pomocníka, který vše udělá spolehlivě za Tebe!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!